reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Losiczko, też jestem ciekawa co za biznesik kręcisz:-) Będę pamiętać o czekaniu na dziesiątego grocha hehe:-D

Agnes, ani się obejrzysz jak Oluś będzie prosił o dodatkowe 5 minut snu;-) Rosną te nasze dzieciaczki,rosną:tak:

Pamela, :szok: dobrze, że nic się siostrze i małej nie stało. Współczuję tych szwów, jak nie urok...

Rozia, Bianka to istny aniołek. Oby tak dalej:happy2:

U mnie też wczoraj sypało, a dziś jak się obudziłam było bielusieńko, gałązki na drzewach obsypane i do tego słoneczko:happy2: Taką zimę nawet lubię:happy2: Szkoda tylko, że jak zacznie topnieć to będzie chlapa po kolana.:crazy:
 
Pamela o kurcze :szok::szok::szok::szok::szok::szok: Ale najważniejsze,że siostrze i siostrzenicy nic się nie stalo ... Gorzej z Tobą ... Zdrówka :-*

Liluuu no to masz sajgon bidoczku :-( Ucałuj Lilunie ode mnie i od Bianki :-)
 
Ilonka myslałam ze moze na lato to jakies trampochy :))) co???


Losiczko co ty tam ciekawego wymyśliłaś mmmmmm?????:-D

Roszpunka no jak bede czuła sie ok to na Wielkanoc witamy Rybnik ;))))

Liluu oj bidulo usciskaj małą :*:*


z moim ogrzewaniem juz lepiej ,ale ta spółdzielnia to ciagle jakiesz szopki robi


byłam na zakupkach iii oczywiscie kiwi i pomarancze bo to bym mogła kilogramami jesc hehehe i pis mulitiwitamine ,co do innych rzeczy to dalej niet!!! a mieso to wogóle odpada ...........ciekawe jaka morfologa znowu wyjdzie :baffled: a juz niedługo za 1,5 tyg wizyta :szok:
troche sie zdzwigałam dzis i teraz brzuchol ciągnie :-(
a moje mądre dziecko zapomniało dzis kanapek do szkoły a ma zajecia od 8-15 ciekawe jaki głodny do domu wpadnie :wściekła/y:
 
witajcie

U nas wreszcie sie pogoda zrobiła, to dużo spacerujemy ( w końcu nie wiadomo do kiedy bedzie tu wiosna).

Ilonka - gratki dla Pawełka!!! U nas wczoraj czwarty ząbek sie przebił i na dniach powinien byc piąty. Może potem chwilka oddechu będzie.

Pamela - to bardzo dobry pomysł, żeby w trakcie odbierania tel., zabierać Ci ostre przedmioty. Uważaj na siebie.

Viola - z jednej strony Ci zazdroszczę, a z drugiej.... tyle jeszcze mojego spokoju, dopóki Kuba nie drepcze.

Zdrówka Wam życze i sorki, ale nie pamiętam co komu jeszcze.
 
Witam popoludniowo
My juz po obiadku..
Ilonko- gratuluje zabkow.u mnie dziewczyny mialy na 3 mies..
Losiczko- ja musze tez udezyc do ciebie z zamowieniem..:-)
Pamela- szczescie ze sie tylko tak skonczylo..
Lily-to cie Malutka troszke wymeczy..
Katrina-korzystaj z pogody
Reszty nie pamietam:-(
Ja to chyba lece na drzemke:-)
Corcia wrocila z przedszkola jakas nerwowa...ciagle czegos szuka..i kazdy powod dobry zeby plakac..szlak mnie trafi..
 
Pamela to sie porobiło :szok: dobrze ze nic sie nie stało Twojej siostrze i jej córeczce ... i Twój biedny paluszek :baffled: kurcze :-:)-:)-:)-(
Marcia dobrze trampusie bedą .... i jak coś to sie jeszcze coś wymyśli :-) bo na jesień i zimę to nie bedzie problemu :tak::-D
nie przemęczaj sie tak kochana !!!!!!!!!!!!!!!
Katrina gratuluję ząbka .. czwartego juz :D :-):-)
Joasiu no cóż córa w końcu baba wiec humorki swoje musi miec :-p:-p:-p:-p Czekamy na te zdjęcia !!!!!!!!!! :-p:-p
Roszpunka dobrze zaraz napisze ... :tak:
co do kapelusika to miałam wiele pytań kiedy coś w tym stylu bedzie dla chłopca wiec zrobiłam.... zrobiłam z głowy tzn na yt patrzyłam jak sie robi tą końcówkę , teraz zrobię w wolnej chwili dla dziewczynki :tak::tak: :-)

doradźcie mi proszę ... chciałam kupić Pawełkowi nową pościel w związku z pierwszymi ząbkami ale nie moge sie zdecydować nad kolorem :baffled: łóżeczko ma jak wiecie odcienie niebieskiego zielone i żółtego wiec w sumie obie pasują ale nie wiem która kupić :baffled:

urocze owieczki na niebieskimoch.jpg uroczeowieczkinapomaranochr.jpg
 
reklama
Ilonko ja bym kupiła ten żółto pomarańczowy taki ciepły kolorek :-):-):-) a kapelusik wypasiony tyle że mi sie ten model nie podoba :-D
 
Do góry