reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
LiLuu o konto Valkyrie na FB, bo Ilonka chyba nie miała dostępu ;-)

Lalki moje kochane :-) @ przylazła przed chwilą...
Mam takie pytanie, ponieważ w 21dc wybieram się na badania krwi, które zaleciła mi dermatolog i powiedzcie, czy po nocce mogę od razu jechać? Czy lepiej zrobić te badania w 20dc po normalnie przespanej nocy? Orientuje się któraś czy nieprzespana noc ma jakiś wpływ na wyniki z krwi? :sorry:
 
Pauluś z tego co sie orientuje to przed badaniem progesteronu trzeba wytrzymać ok 2 dni bez seksiku :-p na czczo i rano..( choć w sumie po jakiego grzyba trzeba być na czczo skoro to są badania hormonów to nie wiem :szok: ) :szok: no i chyba nie ma znaczenia czy spałaś czy nie.........:baffled: ale ręki nie dam.... niech sie dziewczyny tez wypowiedzą :-D
 
Ilonko bez seksu będę na pewno w tedy, bo już obadałam grafik na luty i akurat w tedy nie będziemy się widzieć z K ;-) właśnie tez mi pani doktor mówiła, że mam być na czczo, tylko wypić pół szklanki wody :tak: Dzięki słoneczko :*

Gdyby jeszcze ktoś, coś w tym temacie to chętnie poczytam :*
:-)
 
Pochwalę sie piżamką Pawcia hehe:-) kupiłam dziś a raczej wygrałam aukcję :-D:-D:-D

piżamka H&M 68cm 4-6 z pieskiem (2957848784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Teraz poluję na piżamkę dla Jasia :)bo skubaniec powyrastał mi ze wszystkich :rofl2: no a wiadomo zwykłej to nie mam co kupowac , najlepiej jakby była w angry bird's :szok::szok::szok: no ale szukam inne bo takiej nie znalazłam jeszcze hehe

Pauluś a no widzisz czyli nie bedzie potrzeby zakładać pasa cnoty hihi :D
 
Cześć dziewczyny,

pamela - czemu skreślasz ten cykl? dzisiaj super tempka poszła do góry :tak:

Ilonka - fajna ta piżamka :-) jeśli chodzi o tabelkę to najbliższą wizytę mam an 28.01

Roszpunka - ja to chyba szybko dawałam cały mały słoiczek, ale Mati to był wiecznie nienażarty :-D

Lili - kurcze bidulka ta twoja córeczka. Oby jej szybko przeszło

Rozia, sylwia - no trzymam mocno kciuki żeby porody był mega ekspresowe :-)

Valkirie - uda na pewno wam się znaleźć pracę :tak:

no i już nie pamietam co komu jeszcze :sorry:

ja jestem obecnie na etapie permanentnych mdłości :-p
 
reklama
Violuś czyli w grę u Was wchodzą same pajacyki i śpioszki ????
Ja uwielbiam takie piżamki wiec czaje sie i kupuje za groszę w sumie bo na nową mi szkoda :-D
niedawno kupiłam 3 sztuki za 15zł i normalnie boskie,

Piżamki 6-9 msc (2828371640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Najbardziej lubie Pawcia w tej myszce miki i tych zwierzątkach :-):-)


Lori współczuje ale skoro mdli to znaczy ze z dzidzią ok :tak::tak: zaraz wpisuję wizytkę w tabelkę :) mam nadzieje ze ten krwiak sie zmiejszył a dzidzia ślicznie rośnie bez przeszkód :tak:!!!!!!!!!!!!! zaglądaj częście ... bo dziś myslałam o Tobie .....












a to mój tez ostatni zakup

http://allegro.pl/denim-swietna-spodniczka-mini-jeans-rozm-40-i2934497283.html?source=oo

:-p:zawstydzona/y: boska jest :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry