reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
lilu, chusta fajna sprawa. My mamy, odziedziczyłam po siostrze, sama jej ją kupiłam :-D Ale Maksio ciężki i ramię boli. Ale lubi w niej siedzieć.

Mam pytanko, ile zupki dajecie maluchom? Ja dzielę słoiczek na 3 dni, ale Maksio się domaga więcej, płacze jak się kończy. A nie chcę przedobrzyć, żeby mu coś nie było.
 
Roszpunka ja tą małą zupkę mam na raz :-D nawet i tą dużą czasem ... choć przeważnie na 2 razy bo nie dojada całej :-)
Pamelka słuszne podejscie ale cykl trwa także wiesz...:-D
Luluu i dobrze ze chuste masz , zawsze to lżej jak mała potrzebuje być tyle na rączkach :tak:
 
Witajcie lachonki :-D!!!

widze ze ciezarowki sie kulaja jeszcze:tak:...
ja wpadam na chwile, moze niedlugo bede miala wolne od meza bo ma we wtorek rozmowe o prace i spokojnie bede mogla z wami pisac... ale bym sie cieszyla!!!
u mnie dlugasny cykl znow, drugi po tabsach wiec nie narzekam na razie...
z dobrych wiadomosci to taka ze zapisalam sie na kurs kolejny jezykowy i bardzo sie ciesze-znaczy nadal niemiecki tylko juz na wyszym poziomie... jest to wieczorowo wiec jak znajde prace to nie bedzie kolidowalo;-), nie pamietam czy pisalam ze szukam pracy...

no to milego dnia zycze! moze wpadne jeszcze:happy:
 
Roszpunka ja tylko na początku przy wprowadzaniu dawałam jednego dnia kilka łyżeczek a jak mu nic nie było to potem już cały słoiczek. Teraz Antek już od prawie 3 miesięcy zjada cały duży słoiczek. A jak mu gotuję to nawet więcej.

tak spojrzałam na tą tabelkę i widzę,że u nas chłopcy rodzą się sn a dziewczynki częściej cc:)

Ilonka A co do tej kaszki ja przekazałam informację ale dopóki to nie będzie udowodnione to w to nie uwierzę.
 
Valkyrie to kształć sie ile sie da :-):-):-) a tak na marginesie to ja tak nie lubie niemieckiego ze szoooook......a jak sie może okazać bede musiała sie uczyć jak wyjedziemy :baffled::baffled::baffled::baffled: wpadaj częście ..
a czemu Twój m krzywo patrzy ????????
Rozia jesteście cięzaróweczkami nadal wiec i w tabelce jesteście .... aby moze potem nie było ze sobie zmieniam jak tylko chce hahah :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Violuś mnie kochana juz naprawde nic nie zdziwi.... było głośno o szkłach w złoiczkach, o papierach tez w słoiczkach wiec sie nie zdziwie jak bedzie mysz czy szczur w kaszce :baffled::baffled::baffled::szok::szok::szok::szok:
Miesiąc jakoś przetrwamy i bede juz gotowac sama , bo teraz nagotuje a i tak Pawcio nie zje az tyle ...

a własnie jak można przechowywac zupkę ??? mozna w słoiczek przełożyć i do lodówki i np po 3 dniach dać ?????
 
reklama
Do góry