reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
hej kochane

ja dzisiaj mam troszkę do zrobienia więc teraz tylko wpadam się przywitać i będę na dłużej później.

rozia
my też kupiliśmy wózek Laret. wizualnie bardzo nam się podoba. zobaczymy jak się będzie sprawdzał. ale póki co wydaje się bardzo zwrotny

losiczka nie gadaj głupot. nie ważne ile mamy lat ale na ile się czujemy. a ty jesteś pełna energii, młoda duchem wiec zaraz bąbel się pojawi

kochane reszcie odpiszę później teraz musze troszkę posiedzieć przed kompem i mężowi pomóc przygotować do pracy prezentacje
 
Właśnie przyprowadziłam mojego syna z przedszkola, rano nic nie zjadł, teraz jak poszłam, to dzieci jadły obiadek, a on siedzi tyłem do stoły, że nie będzie jeść, ja patrzę a tam na stole np. paluszki rybne które w domu zajada, ja mówię Kacek jedz, i mu kawałek do buzi, a ten cofki, prawie na stół! Boże ratunku!
 
DSCN5301.jpgDSCN5302.jpgDSCN5304.jpgDSCN5310.jpg


Marysia jak dzieciaczki ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no gdzie wszyscy:szok::szok::szok:
Losiczka ja ci napisalam juz na g ...........;-)
Zzagubiona ja normalnie uwielbiam ta twoja myszke :tak::-D:-)
A ty jak tam juz po @
Axa jak czytam o twoim Kacu to jak bym czytala o moim bratanku......:szok::szok::szok::szok:takie same sceny robil, teraz sie troszke ustabilizowalo jedynie do tego stopnia ze je ale swoje ulubione dania i nic wiecej..........dupsko mu bratowa raz tak przyglodzila i dawala to co akurat bylo na obiad, darl sie , wymiotowal, masakra jakas byla. Ale jak juz tak bardzo zglodnial ze musial cos zjesc to i zupka mu posmakowala.......szkoda tylko ze pozniej bratowa odpuscila i teraz je swoje wybrane potrawy a ona chyba nie wie jaki bedzie pozniej z nim problem:eek:
 
Katy, właśnie, ja też daje Kacowi to co lubi, żeby w ogóle coś zjadł. W przedszkolu maja inne jedzenie, no ale tu się załamałam, bo przecież w domu zajada paluszki rybne, a tam cofki! A ja miałam taką nadzieję, że jak bedzie widział, jak inne dzieci zajadają, to on też będzie chciał........... Nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Zagubiona! Ślicznie:-)
 
Axa on też może tak reagować na zmiany w swoim życiu... Może rzeczywiście m pogada z tymi kobietkami i one coś doradzą...

zagubiona wymiękam przy Nadii :-D:-D:-D Zwłaszcza na tym ostatnim zdjęciu wygląda zabójczo z tym języczkiem :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry