reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Mamba a jakbyś zapytała np jest to stoisko z gadzetami w tesco, oni tam maja takie *******y, moze by mogli wystawic reklame i tez z tego kase miec jak jakas koszulka sie sprzeda, tak więc coś na zamówienie, bo maja te standardowe córusie tatusia w postaci prasowanek, wczoraj sie temu przygladalam.

Olusia ze ja do ciebie nie mam numeru telefonu na kryzysowe sytuacje, to mnie zmartwiłaś, mam nadzieje ze z siostrą i brzusiem wszystko dobrze, odezwij sie predziutko jak tylko znajdziesz chwile gdziekolwiek.

aaa i Mamba nawet jesli ktores dziewuszki maja dzieci w tym samym wieku to pomimo ze nie moge sluzyc doswiadczeniem to wespre dobrym slowem i zainteresowaniem ich problemami:tak:
 
reklama
Honey no oczywiście przecież po to też tutaj wchodzimy tylko wiesz patzrę na sprawę z różnych punktów widzenia. Dla mnie to po prostu zwykłe obrażanie sorki , ale takiej małej dziewczynki
Ok ale zostawmy już tą sprawę jak ktoś będzie chciał pisać to będzie, a jak nie to trudno
 
Napisałam posta i mi go skasowało bo mnie wylogowało:wściekła/y:

Nie napiszę już bo muszę uciekać nakarmić małego,bo jedziemy na zakupki.
Odezwę się wieczorkiem ...

Mamba zapomniałam dzięki siostra leży pod kroplówkami ale nadal krwawienia ma czekają na wyniki badań i przetransportowali ją do innego szpitala bo w tamtym nie mieli sprzętu co za szpitale. Staram się wypytywać ją co jakiś czas o stan zdrówka z małym podobno wszystko oki ale jest za duży i za bardzo się rozpycha okazało się że ma łożysko za nisko i wieczorem pewnie znów muszę jej dotrzymać towarzystwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mamba a jakis konkretny rodzaj broni jesli juz o rozstrzelaniu mowa??:-)

Olusia wszystko będzie dobrze, zobaczysz, a siostre na duchu podtrzymuj i bez smutnej minki :*
 
Honey no i w końcu masz ten numer a raczej nawet dwa na te awaryjne sytuacje, bo wole ominąć listy gończe w poszukiwaniu za mną bo potem jeszcze w lipcu by się okazało że granicy nie przekroczę :-D to by był numer:-)
Siostra poszła spać bo zmęczona po tym jednym dniu cały czas tylko ją kują kroplówki, antybiotyki, zastrzyki i tak w kółko ale dalej krwawienia ma mam nadzieję że wróci szybko do domku,bo szpitale męczące jak cholera i nie ma to jak we własnym domku.

Jeśli chodzi o posty Pieszczoszki to tak samo się poczułam. Ale byłam od czasu do czasu i pisałam z Honey dalej i też myślałam aby się usunąć stąd. Trochę to dziwna sytuacja bo my wszystkie zamiast ulepszać ten wątek aby on dalej istniał bo nie ma nas wiele to jakoś nie potrafimy tego zrobić. Ja tęsknie za Pieszczoszką tutaj i mi jej brakuje:-( Patusia też napisała że wpada tutaj raz na tydzień hmm coś o tym też świadczy a raczej fajnie by było jak by wpadała częściej. Gwiazdka też nas chce opuścić. Więc nie zostawiajmy tego tak!
 
Ostatnia edycja:
dobra dziewczyny bo ja tego nie kapuję. wymieniacie które to są te co się poczuły tu źle: Pieszczoszka, Gwiazdka, Patusia, Olusiaa, Honey. kogoś pominęłam? więc które to są te niedobre? ja, Mamba, Tonya, Dziuba? niee, Tonya i Dziuba są przecież OK, więc pewnie całym złem jestem ja i Mamba, tak?? bo wspomniałyśmy że próbowałyśmy umówić do sali zabaw i spotkanie nam nie wyszło.

pokrzywdzone i obrażone - macie większość, wygrałyście - ja stąd spadam i nie będę się już udzielać, mam tego dość! ja ostatnio nie piszę wcale za wiele bo nie mam czasu, mam dużo problemów, parę razy zajrzałam i wtrąciłam jakieś słówko do jednej z Was (i to akurat nie zawsze do mamby), to źle? widzę że tak nie można, trzeba odpisać wszystkim czy ma się czas czy nie, bo jak nie to foch, ja się nie będę bawić w takie dziecinne gierki i nie będę wchodzić tu żeby czytać Wasze pretensje. bawcie się dobrze same! i foch ujcie się same do siebie! czemu nie macie do siebie nawzajem pretensji że jedna drugiej na coś nie odpisała?

ps. jeszcze nie spotkałam na bb podforum w którym obowiązkiem jest się udzielać z odpowiednią częstotliwością i do wszystkich osób, i niemile widziane jest spotykanie się osobiście. na wszystkich na których już pisałam panuje luz i tolerancja i nikt nie robi o nic problemów, tu jest inaczej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olga kochana czy ktoś napisał ,że ma Cię za tą złą? albo mambe ?
NIE!!!

Ja napisałam,że nie udzielam się tu już bo mało zauważalna jestem i to nic nie wnosi szczegolnego i o to mi chodzi.
Nie obrażam się nie żale nie robie fochów po prostu podałam powód.Do żadnej z was nic nie mam ...
 
Do góry