reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrosty Beta HCG na granicy

Ciezko prorokować jak będzie, ale na początku te wartości zazwyczaj lecą właśnie kilkukrotnie w górę. A u Ciebie tak idealnie pogranicznej wartości.
Zobacz kolejną betę i będziesz miała większy pogląd na sprawę, bo już było kilka przypadków, że potem się normowalo i było dobrze.
Przy okazji warto zbadać progesteron.
No właśnie to mnie martwi, że to tak na samiutkiej granicy :(
 
reklama
Niestety skończyło się źle. Dziś wynik po 48 h - 29.74, a progesteron tylko 2.30. Czekam na poronienie, oby przyszło samo :(
 
Dla mnie już ten pierwszy przyrost nie był w normie. Po 72 h minimum wzrostu to 112 %. I nie jest powiedziane, że ta beta rośnie. Może już spada. Więc ja bym poczekała kilka dni i znów zbadała. Ale wygląda to na ciążę biochemiczna.
 
reklama
Dla mnie już ten pierwszy przyrost nie był w normie. Po 72 h minimum wzrostu to 112 %. I nie jest powiedziane, że ta beta rośnie. Może już spada. Więc ja bym poczekała kilka dni i znów zbadała. Ale wygląda to na ciążę biochemiczna.
Właśnie zbadałam betę po 24 godzinach od wystąpienia krwawienia i spada, bo jest 23.87, czyli chyba mogę odetchnąć z ulgą. Jak skończę krwawić, to zbadam ja jeszcze raz i pokaże się mojemu ginekologowi. Wszystko wskazuje na ciążę biochemiczną.
 
Do góry