reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Ja też +8...a gdzie tam jeszcze 10 tygodni....:szok:
Ja wciąż liczę,że będę miała tak samo jak w pierwszej ciąży,w ostatnim miesiącu nie przytyłam nic,a nawet troszkę zgubiłam :) Poza tym teraz jak chodzę do lekarza (bo tylko tam się ważę) to jestem coraz grubiej ubrana,ach...wiem....pocieszam się :p

u mnie 13 kg 96 cm w pępku :)
To brzusiu malutki :)
 
reklama
Oj dziewczynki ta nasza waga:angry:. Moja przyjaciółka cały czas na mnie wrzeszczy, że co ja narzekam i głupio gadam. W ciąży niestety przybiera się na wadze i nic z tym nie zrobimy. Tak musi być. Niektóre z nas tyją mniej niektóre więcej.
A tak po za tym to z tego co wiem to w ostatnim miesiącu się raczej nie przybiera już na wadze.
Moi znajomi to myślą , ze mi tylko brzucho urósł i , ze mało przytyłam:-). A mam 11 na plusie. Tak to jest jak do góry wygląda się nadal szczupło. A w ogole to mam wrażenie, że idzie mi teraz tylko w brzucho (waga) bo wszystkie ciuchy leżą tak samo.
 
Ja niestety odkąd leże, czyli od lipca, czuje że mi uda przytyły....nic tylko uda.
W boczkach mam wrażenie że jest troszkę mniej.
Ale obiecuje sobie że po porodzie rowerek stacjonarny ( po połogu oczywiście) i będę laska jak się patrzy :-D
 
reklama
Ja też bym chciała do wiosny. Bo jak nie to moja dupka nie zmieści się w żadne spodnie :-). Dlatego z tego powodu bardzo chciałabym karmić piersią. To będzie dieta cud!!!
 
Do góry