reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost HCG i plamienia

I jak sie rozwinęła sytuacja?
Na razie czekam, w ten sam dzień w poniedziałek zrobiłam HCG i Beta HCG. Wynik HCG to ładny przyrost do 2233. Na wynik samej bety jeszcze czekam - będę wiedzieć jaka jest różnica między dwoma wynikami i czy faktycznie powinien być już pęcherzyk czy nie.. jutro powtórzę już samą Betę żeby zobaczyć przyrost bety a nie HCG.. i w piątek do lekarza, licząc że mimo krwawienia (bez skrzepów) ten pęcherzyk się uwidoczni..
 
reklama
Na razie czekam, w ten sam dzień w poniedziałek zrobiłam HCG i Beta HCG. Wynik HCG to ładny przyrost do 2233. Na wynik samej bety jeszcze czekam - będę wiedzieć jaka jest różnica między dwoma wynikami i czy faktycznie powinien być już pęcherzyk czy nie.. jutro powtórzę już samą Betę żeby zobaczyć przyrost bety a nie HCG.. i w piątek do lekarza, licząc że mimo krwawienia (bez skrzepów) ten pęcherzyk się uwidoczni..
Ja tez robue jutro, zeby sprawdzić przyrost. Tez mialam plamienia brazowe, dostalam leki i jutro ginekologa mam.
 
Jedz na izbe przyjec, albo dzwon do ginekologa
Po co? Pęcherzyka nie było widać wczoraj. Palcem tego nikt nie zatrzyma. Jak jutro zrobię betę a wynik dostanę w piątek to będę wiedzieć - jak słabo przyrośnie to pozamaciczna i od razu SOR a jak spadnie poronienie. Dwa razy jechałam na gwałt do lekarza bo krew i dwa razy nic nie zrobili.
 
Po co? Pęcherzyka nie było widać wczoraj. Palcem tego nikt nie zatrzyma. Jak jutro zrobię betę a wynik dostanę w piątek to będę wiedzieć - jak słabo przyrośnie to pozamaciczna i od razu SOR a jak spadnie poronienie. Dwa razy jechałam na gwałt do lekarza bo krew i dwa razy nic nie zrobili.
No u mbiew niedzielę tez nie widzieli na izbie pęcherzyka, ale mowili ze w 5 tygodniu to normalne. Bede jutro ciekawe czy zobaczy zreszta ok 10 beda wyniki bety
 
No u mbiew niedzielę tez nie widzieli na izbie pęcherzyka, ale mowili ze w 5 tygodniu to normalne. Bede jutro ciekawe czy zobaczy zreszta ok 10 beda wyniki bety
A jaka miałaś teraz betę? Ja właśnie od początku robiłam HCG całościowe i nie potrzebnie to ono nie jest miarodajne.. teraz już zawsze będę robić betę
 
reklama
To jesteśmy w podobnej sytuacji.. wyniki bety masz od razu w ten sam dzień? W moim lab czeka się dwa dni :/ a mocno plamisz? Dużo wypływa?
Ja czekam na wyniki maks 2 godziny. Nieee, śladowe ilosci, ale ja dostalam na izbie receptę na luteine 2x2 i duphaston 2x1. Dalej piersi bola dalej zmeczenie takze objawy sa,ale strach jest, bo myslr ze jutro powinno byc cos widac na usg i liczę xe beta ladnie urosnie.
 
Do góry