reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost HCG i plamienia

Bardzo bardzo mi przykro:(
Mi też jest przykro :( co prawda od tamtej pory ustało krwawienie. Tak jakby wypłynęło co miało wypłynąć po nocy. W ciągu dnia kilka razy trochę żywej krwi. Z lekarza jutro zrezygnuję, bo skoro na SOR nic nie było widać, to jutro nagle nic się nie pojawi. Powtórzę tylko HCG by sprawdzić czy spadło. Ale jak zwykle już mam ziarenko nadziei.. że może ta krew to po duphastonie, albo od nadżerki. Przy tamtym poronieniu krew była jak podczas okresu plus skrzepy z tkanki a tu rano płynna krew, po południu trochę śluzu z krwią, na wkładke nic nie wypłynęło. Człowiek we wszystkim potrafi znaleźć jakiś punkt zaczepienia..
 
reklama
Dziewczyny, w ogóle dziękuję za odzew w tym wątku, jest mi dużo lżej, że mogę tu poprzeżywać, pożalić się i jeszcze na dodatek usłyszeć jakieś porady i Wasze historie :* dziękuję
wpadaj do nas na watek ciaza po poronieniu, wesprzemy i cos doradzimy zeby sytuacja sie nie powtorzyla :*
 
Hej dziewczyny. Dziś rano zrobiłam HCG. Po dwóch godzinach dostałam krwawienia, pojechałam do lekarza, w macicy nic nie było widać, endometrium 0.58mm czyli spadło z soboty o połowę. Lekarka nie wykluczyła ani ciąży ani ciąży pozamacicznej. Kazała zobaczyć przyrost. Przyszedł wynik HCG, przyrost prawidłowy urosło z 1329 z soboty na 2223. Co uważacie? Pozamaciczna? Boli mnie lewy jajnik ale nie jest to silny ból.
 
Hej dziewczyny. Dziś rano zrobiłam HCG. Po dwóch godzinach dostałam krwawienia, pojechałam do lekarza, w macicy nic nie było widać, endometrium 0.58mm czyli spadło z soboty o połowę. Lekarka nie wykluczyła ani ciąży ani ciąży pozamacicznej. Kazała zobaczyć przyrost. Przyszedł wynik HCG, przyrost prawidłowy urosło z 1329 z soboty na 2223. Co uważacie? Pozamaciczna? Boli mnie lewy jajnik ale nie jest to silny ból.
Czyli beta z dzisiaj 2 tys i nic nie widać ? Obawiam się, że to może być ciąża pozamaciczna, jak najszybciej jechałabym do szpitala, abyś przypadkiem nie straciła jajowodu, skoro beta rośnie to gdzieś tą ciąża się umiejscowiła.
A lekarz ma dobry sprzęt? Może to jego wina, że nic nie było widać ;/
 
Hej dziewczyny. Dziś rano zrobiłam HCG. Po dwóch godzinach dostałam krwawienia, pojechałam do lekarza, w macicy nic nie było widać, endometrium 0.58mm czyli spadło z soboty o połowę. Lekarka nie wykluczyła ani ciąży ani ciąży pozamacicznej. Kazała zobaczyć przyrost. Przyszedł wynik HCG, przyrost prawidłowy urosło z 1329 z soboty na 2223. Co uważacie? Pozamaciczna? Boli mnie lewy jajnik ale nie jest to silny ból.
Wiesz co, jeżeli beta ponad 2 tyś. A lekarz nie widział pęcherzyka, to niestety nie wróży dobrze. Może skonsultuj się u drugiego lekarza, z dobrym sprzętem.
 
reklama
Do góry