reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety HCg

Hopee...

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2021
Postów
30
Cześć,

26.10 beta 221,69 prog 27,60
28.10 beta 391,62 prog 29,20
30.10 beta 667,83 prog 21,60

Według kalkulatora przyrost w normie ale obawiam się, że jednak jest za mały (między pierwszą a drugą przyrost 79,2%, a między druga a trzecią 68,8%).

Czy myślicie, że z takimi przyrostami jest szansa na zdrową ciążę ? Obawiam się cp, biochemicznej lub pustego jaja...
 
reklama
Przyrosty rzeczywiście małe,ale mimo wszystko mieszczące się w normie. Na tą chwilę musisz uzbroić się w cierpliwość i umówić do lekarza. Jeżeli beta dalej rośnie tak jak do tej pory to można już coś zobaczyć na usg.
 
Cześć,

26.10 beta 221,69 prog 27,60
28.10 beta 391,62 prog 29,20
30.10 beta 667,83 prog 21,60

Według kalkulatora przyrost w normie ale obawiam się, że jednak jest za mały (między pierwszą a drugą przyrost 79,2%, a między druga a trzecią 68,8%).

Czy myślicie, że z takimi przyrostami jest szansa na zdrową ciążę ? Obawiam się cp, biochemicznej lub pustego jaja...
Nie porównuje się przyrostów do siebie, bo są skokowe. Przyrost z 48 h ma być na poziomie min. 66%. Szału nie ma, ale minimum jest zachowane, więc na razie pozostaje czekać moim zdaniem :)
 
Wizytę nam umówiona na poniedziałek. W sobotę (wcześniej nie mam możliwości) planuje zrobić jeszcze betę żeby zobaczyć czy rośnie i jak..
Chce wierzyć, że wszystko będzie dobrze ale ta beta i dodatkowo brak jakichkolwiek objawów ciąży nie napawa mnie optymizmem 😢
 
Wizytę nam umówiona na poniedziałek. W sobotę (wcześniej nie mam możliwości) planuje zrobić jeszcze betę żeby zobaczyć czy rośnie i jak..
Chce wierzyć, że wszystko będzie dobrze ale ta beta i dodatkowo brak jakichkolwiek objawów ciąży nie napawa mnie optymizmem 😢
Beta rośnie dobrze. A na objawy masz jeszcze czas. Mnie w obu ciążach siekło dopiero w 6-7tc.
 
Tak, mieście się w normie ale ten ostatni przyrost jest na granicy normy.. dlatego mnie to stresuje.
Czekam na sobotnią betę z nadzieją, że poszybuje w górę i będzie wszystko dobrze 🙏
No ale na dobrą sprawę nie musiałas eobić dwóch czy trzech przyrostow. Jeden pokazał, ze jest w normie i tyle. Teraz do lekarza i niech oceni na USG co zobaczy. Trochę bez sensu kminic czy lrzyrost jest 66 czy 78% i od ilu % jest dobrze. Po coś ta norma jest. Dla mnie to takie nakręcanie się na siłę. Zwłaszcza, że do soboty są 3 dni i trochę bez sensu jest patrzenie na przyrost po takim czasie.
 
No ale na dobrą sprawę nie musiałas eobić dwóch czy trzech przyrostow. Jeden pokazał, ze jest w normie i tyle. Teraz do lekarza i niech oceni na USG co zobaczy. Trochę bez sensu kminic czy lrzyrost jest 66 czy 78% i od ilu % jest dobrze. Po coś ta norma jest. Dla mnie to takie nakręcanie się na siłę. Zwłaszcza, że do soboty są 3 dni i trochę bez sensu jest patrzenie na przyrost po takim czasie.


Może i masz rację.. spróbuje podejść do tego bardziej spokojnie
 
Cześć,

26.10 beta 221,69 prog 27,60
28.10 beta 391,62 prog 29,20
30.10 beta 667,83 prog 21,60

Według kalkulatora przyrost w normie ale obawiam się, że jednak jest za mały (między pierwszą a drugą przyrost 79,2%, a między druga a trzecią 68,8%).

Czy myślicie, że z takimi przyrostami jest szansa na zdrową ciążę ? Obawiam się cp, biochemicznej lub pustego jaja...
Przyrost masz w normie ;) Nie ma się co zastanawiać i nakręcać. Ja na początku miałam po 200-300%, a i tak okazało się, że to CP 🤷‍♀️🤷‍♀️ Także na to nie ma rady. Teraz tylko czekać na USG. Trzymam kciuki 🤞🤞
 
reklama
Do góry