reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety HCg

A jak Ty obliczylas przyrost 101%? Nie powinno się go sprawdzać po tylu dniach bo ciężko to określić. Pisałaś, że wizytę masz w poniedziałek. Przesunełaś?

Obliczalam w kalkulatorze bety wpisując daty ostatnich pobrań...
Musiałam przesunąć wizytę bo nie uda mi się pojechać w poniedziałek, a kolejny najbliższy wolny termin do mojej ginekolog jest dopiero 9.11 😔
 
reklama
Obliczalam w kalkulatorze bety wpisując daty ostatnich pobrań...
Musiałam przesunąć wizytę bo nie uda mi się pojechać w poniedziałek, a kolejny najbliższy wolny termin do mojej ginekolog jest dopiero 9.11 😔
No to takie porównanie przyrostu nie ma żadnego znaczenia diagnostycznego. Musisz powtórzyć badanie po
48 albo 72 h i wtedy sprawdzić przyrost, a nie po 5 dniach. Po 48 h musi wynosić min. 66% a jeśli badasz po 72 h to 112%.
 
No to takie porównanie przyrostu nie ma żadnego znaczenia diagnostycznego. Musisz powtórzyć badanie po
48 albo 72 h i wtedy sprawdzić przyrost, a nie po 5 dniach. Po 48 h musi wynosić min. 66% a jeśli badasz po 72 h to 112%.


Nie wiedziałam o tym... W takim razie postaram się powtórzyć w poniedziałek.
Dziękują za doinformowanie
 
Zrobiłam dziś betę po 48h od poprzedniej tak jak radziłyście 🙂

4.11 - 3786
6.11 - 7667

Wydaje się wporzadku🙏 teraz już czekam na wizytę w czwartek.. mam nadzieję że będzie dobrze.
 
Do góry