reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety HCg

reklama
Niby progesteron jest skokowy wiec mam sir nie przejmować
Wizytę mam dopiero 14.11
Mówiła ze przez ilość hormonów moje wyniki badań mogą być nie do końca dokładne jest to pierwszy cykl po poronieniu
Jego przyrost jest skokowy, ale no nie wiem,
wydaje mi się, że taka różnica jest niepokojąca.
 
Cześć dziewczyny 🤍
Mimo wszystko zrobiłam ponowne badanie bety (po 5 dniach od ostatniej) i wynosi 3786,27 przyrost 101% 🙏 troszkę się uspokoiłam i czekam cierpliwie na wizytę 9.11.
 
Cześć dziewczyny 🤍
Mimo wszystko zrobiłam ponowne badanie bety (po 5 dniach od ostatniej) i wynosi 3786,27 przyrost 101% 🙏 troszkę się uspokoiłam i czekam cierpliwie na wizytę 9.11.
A jak Ty obliczylas przyrost 101%? Nie powinno się go sprawdzać po tylu dniach bo ciężko to określić. Pisałaś, że wizytę masz w poniedziałek. Przesunełaś?
 
reklama
Cześć dziewczyny 🤍
Mimo wszystko zrobiłam ponowne badanie bety (po 5 dniach od ostatniej) i wynosi 3786,27 przyrost 101% 🙏 troszkę się uspokoiłam i czekam cierpliwie na wizytę 9.11.
Przyrost powinien być zbadany poprzez 2 badania w odstępie 48 h albo 72 h, a nie jednostkowo po 5 dniach. Beta może wzrastać, ale nieprawidłowo. Jednostkowy wynik nic niestety nic nie mówi.
 
Do góry