reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety 20%, co dalej?

Hotaru

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2021
Postów
51
Cześć Dziewczyny,

Moje wyniki bety:
24.04 26,87 prog. 27
26.04 46,18 (przyrost 77%)
28.04 96,47 (przyrost 109%) prog. 30
04.05 377,56 (średni przyrost 60%, ale była też dłuższa przerwa pomiędzy badaniami)
06.05 458,39 (przyrost 21%)

Wiem z czym się wiąże taki przyrost. 😔

W poniedziałek robię powtórną betę, żeby zobaczyć czy spada, czy jeszcze minimalnie rośnie, a oprócz tego mam ginekologa i usg. To moja pierwsza ciąża biochemiczna, powiedzcie mi proszę:
- czy przy takim progesteronie może być to cp?
- czy w naszym pięknym kraju mogę dostać cokolwiek od ginekologa na wywołanie krwawienia (dodatkowo - karmiąc piersią)? Czy lepiej czekać aż beta zacznie spadać i wszystko zacznie się naturalnie?
 
reklama
Przy takim progesteronie to raczej nie jest CP.
Co do krwawienia to jak beta zacznie spadać to w ciągu kilku dni krwawienie samo się zacznie.
 

Załączniki

  • edb09e87-6aaa-45ab-80b5-684b052be777.jpeg
    edb09e87-6aaa-45ab-80b5-684b052be777.jpeg
    45,7 KB · Wyświetleń: 79
jest poniżej, przy w maju beta powinna być znacznie wyższa.
Nie. Badanie 28.04 robione było około 19, a 04.05 ok 8 rano, więc dzieli je ok 5,5 dnia a nie 6 dni. Ale to w tym momencie niewiele wnosi, oprócz tego że już wtedy wzrost był niski (i tak nie powinno się porównywać wyników hcg w takim odstępie czasowym)
 

Załączniki

  • d6d82368-a53f-4520-8d94-575c8dfa638b.jpeg
    d6d82368-a53f-4520-8d94-575c8dfa638b.jpeg
    51,8 KB · Wyświetleń: 46
Nie. Badanie 28.04 robione było około 19, a 04.05 ok 8 rano, więc dzieli je ok 5,5 dnia a nie 6 dni. Ale to w tym momencie niewiele wnosi, oprócz tego że już wtedy wzrost był niski (i tak nie powinno się porównywać wyników hcg w takim odstępie czasowym)
Dobrze by było, żebyś dopisała godziny jeśli faktycznie była znaczna różnica- żadna z dziewczyn nie wie w jakich godzinach badanie było robione przez co pewnie @cieciorka1 sprawdziła przyrost, który wg niej nie jest w normie..
 
Cześć Dziewczyny,

Moje wyniki bety:
24.04 26,87 prog. 27
26.04 46,18 (przyrost 77%)
28.04 96,47 (przyrost 109%) prog. 30
04.05 377,56 (średni przyrost 60%, ale była też dłuższa przerwa pomiędzy badaniami)
06.05 458,39 (przyrost 21%)

Wiem z czym się wiąże taki przyrost. 😔

W poniedziałek robię powtórną betę, żeby zobaczyć czy spada, czy jeszcze minimalnie rośnie, a oprócz tego mam ginekologa i usg. To moja pierwsza ciąża biochemiczna, powiedzcie mi proszę:
- czy przy takim progesteronie może być to cp?
- czy w naszym pięknym kraju mogę dostać cokolwiek od ginekologa na wywołanie krwawienia (dodatkowo - karmiąc piersią)? Czy lepiej czekać aż beta zacznie spadać i wszystko zacznie się naturalnie?
Ogólnie to ginekolog pewnie wystawi skierowanie do szpitala, tam pewnie omówią metody w jakich można oczyścić organizm.. Ja w styczniu miałam podawane tabletki na wywołanie krwawienia.
 
Dobrze by było, żebyś dopisała godziny jeśli faktycznie była znaczna różnica- żadna z dziewczyn nie wie w jakich godzinach badanie było robione przez co pewnie @cieciorka1 sprawdziła przyrost, który wg niej nie jest w normie..
Przyrosty były podane w głównym poście, więc nie było potrzeby ponownego sprawdzania. Nie prosiłam o to i nie takie były moje pytania w poście...
 
reklama
Ogólnie to ginekolog pewnie wystawi skierowanie do szpitala, tam pewnie omówią metody w jakich można oczyścić organizm.. Ja w styczniu miałam podawane tabletki na wywołanie krwawienia.
Rozumiem, czyli jest szansa, że dostanę tabletki... Dziękuję za odpowiedź
 
Do góry