reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

Ja będę się starała chustować małą, wydaje mi się to super sprawą, tylko nie wiem czy ona będzie miała takie samo zdanie na ten temat. I w sumie w pierwszym momencie pomyślałam, że ta Nukka to fajna sprawa ale faktycznie z chustą zrobię to samo.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam pozyczona od kolezanki chuste elastyczna Tula i zmiarzam nosic jak tylko sie bedzie dalo. Jak sie przyjmie i Mala bedzie w niej chciala chodzic to kupie juz tkana.
 
Ja od razu zaczęłam od tkanej, elastyczna starcza na bardzo krótko a swoje kosztuje i fizjoterapeutka jednak odradzała. Lepiej więc wrzucić malucha do tkanej i na początek mieć czystą bawełnę. Jeżeli chodzi o chęć dzieci do współpracy to na warsztatach mówili nam, że jak się zaczyna od razu czy w miarę szybko po porodzie to nie ma praktycznie szans żeby dziecko się nam buntowało, jakieś prężenie i odchylanie się do tyłu zaczyna się nieco później i jedynie to może być powodem problemów z chustonoszeniem.
 
A ja sobie tę Nukkę oglądam- fajna sprawa i przerabiałam już te wózki sklepowe w życiu z dziećmi... brrrr... Do chusty włożymy niemowlaka, ale kloca rocznego to już chyba tylko tata udźwignie... mój kręgosłup odpada, a takie dziecko chce widzieć wszystko, więc wózek ok, ale własnie z jakąś taką "bariera zarazkową"

Co do masci na sutki- Medela jest ok - super goi, natomiast napisałam w wyprawce - te ze zmywalną lanoliną to jest pomyłka...
 
reklama
enhanced-buzz-22430-1363889434-13.jpg
 
Do góry