reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na obiadki dla naszych Skarbów.

reklama
Margarett fajnie że znalazłaś tego babycooka :) a budyć bez chemii? Wystaczy mąka ziemniaczana, cukier i mleko :) ale chętnie zajrze na tą stronkę, pewnie fajne przepisy tam są :)

Idzia, Irlandia, Magalena Karolinka też długo była tylko na piersi, ale niestety skończyło się i teraz gotowanko i kupowanko a to nie jest tania sprawa niestety. Ale bardzo mnie to cieszy - karmienie jedzonkiem :)
 
Witajcie super ze do Was zajzrałam bo mi juz pomysłów zbrakło na obiadki dla Zosi, ksiazke juz otworzyłam i oczy tez ze zdumienia z emoja mala to juz tyle moze jesc super! jutro gotuje nowe jedzonko
 
Ta, a Matiu jak poczuł nowe smaczki to zaczął robić bleeee na mleczko. Ja wiem, ze HA nie jest za smaczne, ale to moje mleczko mi by nie smakowało, a On przepada za cyckowym, dlatego w nocy i raz w dzień jeszcze uzbieram cos w cyckach.
 
A ja dwa dni temu pierwszy raz coś ugotowałam i niestety skończyło się to niepowodzeniem :-( Wzięłam przepis z Misiowego Ogródka, ugotowałam dwa ziemniaczki, dodałam łyżkę oliwy i 2 łyżeczki Misiowego Ogródka, nawet przełknąć tego nie chciała, krzywiła się jakbym jej jakąś truciznę dawała. A naprawdę dobre to było :eek:
A wczoraj otwarłam słoiczek puree jarzynowe z indykiem Hippa i też tego nie chciała nawet przełknąć (podobne w smaku do tego ugotowanego-chyba Karolinka nie przepada za smakiem samego ziemniaka :confused: ) więc otwarła indyka w pomidorach z warzywami Gerbera, jak tylko zobaczyla że otwarłam i podgrzałam co innego to szeroko otworzyła buzie. Normalnie szok :szok: i zjadła ponad pół słoiczka, a to taki duży słoiczek (po 6 miesiącu).
Takie małe a już mają swoje zdecydowane smaki i preferencje kulinarne :laugh2:
 
A jak wyglada dzienne menu Waszych maluchow?
Pytam bo mamy zalecenie, aby podawac naprzemian posilki mleczne z bezmlecznymi. Ale jak na razie mala je co 3h - i nie wiem co mam jej dawac oprocz zupy i deserku. 3 razy dziennie zupa to chyba przegiecie :-p
 
reklama
Priscilla u nas to wyglada tak ze rano okolo 10.00-tej cyc+owoc potem 14-sta mala zupka+potrawka z mieskiem niecaly duzy sloik(co zostaje daje nastepnego dnia) o 18-stej owoce&zboza hippa i cyc no kolacja przez sen o 22 cyc.
twoja mala czesciej je wiec te produkty bezmleczne mozesz zastapic np.kaszka owocowa ale taka bezmleczna,albo kleikiem ryzowym z dodatkiem owocow,soczkiem przecierowym owocowo-warzywnym, sok w szostym miesiacu ponoc podaje sie jako osobny posilek wg "jak zywic malca"
 
Do góry