reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

Dopiero teraz zauważyłam, że tutaj można się przedstawić...ale czad:)

Mam na imię Alina, mam 25 lat. Mieszkam w Katowicach, ale wychowywałam się w Rudzie Śl.

To jest moja 3 ciąża, która mam nadzieję, że wreszcie zostanie donoszona. Mam dwa aniołki w niebie- z kwietnia 2007 i maja tego roku.

Pracuję w szpitalu dziecięcym, jednak mój wyuczony zawód to pośrednik w obrocie nieruchomościami i zarządca nieruchomości. Od początku ciąży jestem jednak na zwolnieniu i przyjmuję leki na podtrzymanie.

To chyba tyle!
 
reklama
Witam, mam na imie Wiktoria i mieszkam w Melbourne w AU. Oczekuje pierwszego dziecka, o ktore bardzo dlugo sie staralismy (w tym roku swietowalismy 10 rocznice slubu). Termin mam na 15 maja i jak sie okazuje to dokladnie 34 lata i 1 dzien pozniej niz moja mama ze mna (choc urodzilam sie 19 dni przed czasem).
Z dzidzia wszystko jest dobrze, na biezaco monitoruje progesteron i lykam go wg dawek zmienianym orzez lekarza. Do tego bardzo zwracam uwage na wage, bo podobnie jak Moniaz35 startuje z powyzej setki... Poki co kilo zrzucilam, trudno mi zjesc wszystko w takich ilosciach, jak zalecila dietetyczka, ale sie staram :)
 
witam! ja też dopiero zauważyłam, że poza tematem "ogólnym" i "zamkniętym" są jeszcze inne hehe.
Mam na imię Agnieszka, mam 26 lat. Jestem z okolic Łodzi. To nasze pierwsze dzieciątko i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Termin mam na 17 maja. Witam i pozdrawiam wszystkie mamusie:)
 
To i ja się przedstawię. Jestem Dorota , mam 25lat, mieszkam w Poznaniu. Jestem młodą męzatką - niespełna 4 miesiące. Jestem w drugiej ciązy , niestety pierwsza zakończyła się niepowodzeniem i usunieciem w czerwcu tego roku.
Teraz jest we mnie drugi okruszek i mam nadzieje ze sie uda ;)
3mam za Nas wszystkie kciuki!
 
reklama
Witam dziewczyny!
Z wielką radością postanowiłam do Was dołączyć:-). Mam na imię Anna , mam 26 lat, pochodzę z małopolski. Jestem mamą pięcioletniej Milenki , to jest moja druga ciąża, a termin porodu mam na 10 maja. Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Do góry