reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się :)

Hejka to może ja się dopiszę:)
Imię- Anna
Wiek- 26 ( w lipcu 27)
Dzieci- Zuzia 3 latka (ur. 02.11.2007)
Termin porodu- wg OM 21.09.2011 Ale bankowo będzie cc jak w przypadku Zuzi więc nieco prędzej..
Aktualnie- zajmuję się córką w domu i oczekuję mojego męża jak wróci z misji:(
Uwielbiam- seriale i muzykę, dużo tego:))
Nienawidzę- plotkarstwa, owoców morza, siedzieć poza domem dłużej jak tydzień:p itd..
 
reklama
Jeszcze mnie tu nie było ;-)
Wiek: 30 (tzn za chwilę, jeszcze 29)
Dzieci: synek - Michał (ur. 06-06-07)
Termin porodu : 26 września 2011
Czym się zajmuję: studiująca kura domowa na etacie (= zatrudniona na pełny etat w pewnej dużej firmie, przebywająca na urlopie wychowawczym, dodatkowo studiująca zaocznie)
Lubię: scrapbooking, cardmaking, szydełko, poznawać nowe miejsca, biegać z aparatem fotograficznym i wiele, wiele innych
 
Ostatnia edycja:
Imię : Ewelina
Lat : 35
Dzieci - 3 najcudowniejszych chłopców na świecie
Termin porodu : 23 wrzesień 2011
Czym się zajmuję : studiuję dziennie : Business Management, w weekendy sprzątaczka( straszne - nie zawód sam w sobie - ale miejsce w którym pracuję - muszę wytrzymać do czerwca;) ), oprócz tego mama i tata w jednym na pełen etat ;)

dopisane : niestety - nie do czerwca, a do lipca :-(
 
Ostatnia edycja:
Imię: Gośka
Wiek: 28
Dzieci: brak
Zainteresowania: scrapbooking komputerowy, fotografia, książki,
czym się zajmuję: obecnie na L4, w trakcie pisania pracy magisterskiej.
 
Imię : Sylwia
Lat : 23 (w sierpniu 24)
Dzieci - najukochańszy synek Krzysiu
Termin porodu : z OM 26.09 z USG 14.09
Czym się zajmuję: synkiem, mężulkiem, domem
 
To i ja sie przedstawie, tak sie tu zadomowilam :-)

Imię: Kalina
Wiek: 36
Termin porodu: wedlug lekarza 19.09.2011 wedlug mojego Misia 08.09.2011 :-)
Dzieci: pierwsze bardzo dluuuugo wyczekiwane
Czym się zajmuję? : z wyksztalcenia nauczycielka j.rosyjskiego; z zamilowania cyferki, cyferki, cyferki czyli raporty, analizy, budzety i planowanie. Pracuje w amerykanskiej firmie.

Zainteresowania: moj ukochany Misio i nasz maluch :-) pomaganie innym,podroze, jezyki (znam 5), dobra ksiazka i dobra kuchnia
Nienawidzę: falszywych ludzi, sprzatania, prasowania i wczesnego wstawania
 
Cześć Dziewczyny :)
Imię: Karolina
Wiek: 22
Termin porodu: 19.09.2011 - chłopiec :)
Czym się zajmuję: kura domowa mieszkająca chwilowo z mężem w Niemczech, studiująca online :) => w trakcie pisania pracy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Imię: Agnieszka
Wiek: 27
Termin porodu: 19.09.2011
Czym się zajmuję: z wykształcenia - polonistka, jednak pracuję w dużej korporacji jako specjalista ds. socjalnych
Dzieci: jeszcze brak
Zainteresowania: literatura fantasy, muzyka (głównie rock i folk), oglądanie seriali amerykańskich ;)
Nienawidzę: węgorzy :p
 
Do góry