reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

reklama
Aaaa,kojarze te miejscowosci. :-D Tzn. te wieksze,bo Twojej niestety nie. :baffled: :zawstydzona/y:
Kiedys w Lubinie na imprezie bylam,ahhh,stare czasy,hehe. ;-) :-D
I marzy mi sie wypad na Polkowicki basen. ;-) Ale jakos sie zebrac nie moge. :no: :zawstydzona/y:
 
Zuzia tak samo! :-D
Bylam z Nia w lecie w Miedzyzdrojach,wiec mialam taki kosmos tam,ze masakra,hahaha! :-D
Tylko w ZG wlasnie nie ma zbytnio warunkow dla takich maluchow. :baffled: Fakt jest jeden basen z zajeciami i woda odpowiednia dla dzieci,ale raz,ze godzina kosmiczna,bo 19 :szok: to i cena... :baffled:
No,a w sumie atrakcji zadnych. I tak mi sie marzy albo Leszno albo Polkowice. :-)
 
Wiesz Juli tato pracuje w kopalni i tam od czasu do czasu dają im darmowe wejściowki do Polkowic więc korzystamy z nich kiedy i ile się da.O takim kosmosie to też coś wiem my byliśmy w czerwcu w Kołobrzegu,nie mogłam jej wyciągnąć z wody...
 
Zuzia na widok wody,to az piszczala. :shocked2: :-D
I byla na mnie zla,ze o 21,gdy szlysmy ogladac zachod slonca,nie pozwalalam Jej wchodzic do morza. :sorry2: :-D
Mimo,iz wtedy jeszcze nie chodzila - nie moglam za Nia nadazyc,haha. :-D A najbardziej Jej sie podobalo,gy wpuszczalam Ja w kolku na wielkie fale. :-D :tak:

To zauroczenie woda na bank odziedziczyla po mnie. :-p :-D

Ciekawe,jak to bedzie w tym roku? :confused: :shocked2: :-D

A tego basenu,to naprawde zazdroszcze. :-)
 
reklama
Do góry