reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
I ja witam i czekam na popołudniowe wieści.

li-6403.png
 
Maja wygląda super:-)...Monika również :tak:...obie są śliczne i jestem pewna że już niewiele dzieli je od bycia razem...najpierw na popie a później w domku...

Tynka...złóż życzonka urodzinowe dla swojej Emilki od ciotki z BB :-):-):-)
 
Dziekuje :tak:;-)
pytalam meza czy jej zlozyl zyczenia..............on na to ze tak :-)
cytuje " wszystkiego najlepszego , masz mleko ":-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Tynka

Od cioci Hani również złóż życzenia Emilce!!! Dużo zdrówka i radości oraz beztroskiego dzieciństwa!!!! :tak::tak::tak:
 
P.S. Jak Wy wklejacie zdjęcia obrazki, że nie pojawia się ta ramka z miniaturką, co u mnie?? Pomóżcie!!
 
Tynka, dla Emilki również ode mnie i Kuby życzonka zdrówka, bajkowego dzieciństwa, dostatniego życia i mężą najlepszego pod słońcem!!!

li-6403.png


 
Mam nadzieję, że u Majuni wszystko dobrze i że maleńka robi dalsze postępy :tak: Trzymam mocno kciuki i modlę się:tak:

PS. Tynka, najlepsze życzenia dla córci, żeby grzeczna była ;-):cool2::tak::-)
 
reklama
witajcie cioteczki!!!!!!!!!!!!!!!!
Tynka i od nas wszystkiego naj naj naj dla Emilki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj nie widziałam zdjęcia Moniki i Mai-dzisiaj jak tu weszłam....łzy lecą-jakie one usmiechniete i radosne, widać gołym okiem że Majcik ma się 100 razy lepiej niz jeszcze nie tak dawno...nie to samo dziecko....
JAK JA SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-):-D:tak::-D:tak::-):-D:tak::-):-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry