reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę o pomoc

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2015
Postów
1
Witam Was Drogie mamy. Mam problem a nie wiem co mam zrobić....od paru dni źle się czułam i miałam nadzieję że to ciąża, mam już 3,5 letnia córeczkę i bardzo chciałam mieć drugie dziecko. Miałam wiele objawów ciążowych, ostatni okres miałam 5 maja moje cykle to zazwyczaj 44-50 dni 2 dni temu czyli w 44 dniu cyklu zaczął boleć mnie brzuch i jajnik tak jak na okres więc już straciłam nadzieje ale miesiączki nie dostałam dopiero wczoraj wieczorem plamienia dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie krechy z których baaaardzo sie cieszę ale boję się czy te moje plamienia są normalne i czy test jest wiarygodny....Bardzo proszę doświadczone mamy o pomoc i wyrażenie swojego zdania
 
reklama
Dlaczego nie pójdziesz do lekarza tylko szukasz pomocy na forum? To nie wybór koloru wózka,sprawa może być poważna i powinien obejrzeć Cię lekarz.
 
Plamienie na początku ciąży może się zdarzyć. U mnie mimo dwóch kresek przyszedł okres więc najlepiej idź do lekarza, by to potwierdzić. Trzymam kciuki.
 
Ewelina plamienie może się zdarzyć, może nie oznaczać nic, a może być wynikiem niskiego progesteronu (np). Czyli wiemy, że nic nie wiemy. Zadzwoń do lekarza, na usg nic nie będzie widać, ale może przepisze luteinę lub duphaston. Nie denerwuj się, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. No i po cichu gratuluje!
jadran forum jest po to żeby zapytać inne dziewczyny, wiadomo że nie zastąpi wizyty u lekarza. Wsparcie i rozmowa są bardzo ważne, jeżeli tego nie rozumiesz to nie wiem po co się tutaj udzielasz.
 
Do góry