reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze o pomoc

Dziecko za naukę się weź a nie ocieranie.
Ile masz lat bo nie doczytałam, 12,13?.
Przerażająca jest dzisiejsza młodzież 🫥
 
reklama
Nie jesteś w ciąży. Żeby być w ciąży musi dojść do włożenia członka do pochwy i w tedy ewentualny preejakulat mógł by zapłodnić ale w dni plodne czyli owulacje. Poczytaj trochę o cyklu miesiączkowym kiedy może dojść do zapłodnienia i w jaki sposób. Zabezpieczaj się. Zaobserwuj swój cykl miesiączkowy, czy plamienia się powtarzają wsrodmiesiaczkowe, jeśli tak to musisz iść do ginekologa i sprawdzić czy wszystko o
 
Dziecko za naukę się weź a nie ocieranie.
Ile masz lat bo nie doczytałam, 12,13?.
Przerażająca jest dzisiejsza młodzież 🫥
mam 17 lat..
Dziecko za naukę się weź a nie ocieranie.
Ile masz lat bo nie doczytałam, 12,13?.
Przerażająca jest dzisiejsza młodzież 🫥
mam 17 lat i wiem ze glupie pytanie przepraszam
 
Nie jesteś w ciąży. Żeby być w ciąży musi dojść do włożenia członka do pochwy i w tedy ewentualny preejakulat mógł by zapłodnić ale w dni plodne czyli owulacje. Poczytaj trochę o cyklu miesiączkowym kiedy może dojść do zapłodnienia i w jaki sposób. Zabezpieczaj się. Zaobserwuj swój cykl miesiączkowy, czy plamienia się powtarzają wsrodmiesiaczkowe, jeśli tak to musisz iść do ginekologa i sprawdzić czy wszystko ok.
slicznie pani dziekuje za to odpowiedz, jedyna ktora mnie uspokoila i bez zadnego wysmiewania mnie jak robily to panie u gory..
 
slicznie pani dziekuje za to odpowiedz, jedyna ktora mnie uspokoila i bez zadnego wysmiewania mnie jak robily to panie u gory..
Zrozumiałe, tez kiedyś uczyłam się jak to działa głównie internet bo niestety w szkole to głównie pokazywali nam filmiki o aborcji… No i o okresie. Czyli kobieta raz na miesiąc ma miesiączkę w środku cyklu owulacje i tyle… Ściągnij sobie kalendarzyk i mniej więcej będziesz wiedziała na jakim etapie cyklu jesteś. Ja osobiście nie rozmawiałam z mama o antykoncepcji bo nie wiem jakoś mi było chyba wstyd i jak sobie przypomnę początki to mi się śmiać chce 🫣
 
slicznie pani dziekuje za to odpowiedz, jedyna ktora mnie uspokoila i bez zadnego wysmiewania mnie jak robily to panie u gory..
Nie martw się! Do zajścia w ciążę potrzeba więcej niż ocieranie się przez bieliznę. Możesz spać spokojnie 😊 Jeśli masz chłopaka i przymierzacie się do współżycia, to serdecznie polecam ci ściągnąć aplikacje do śledzenia okresu i cyklu, na przykład jedna na literę F. Najlepiej będzie tez jeśli na wszelki wypadek kupisz prezerwatywy i zanim do czegoś dojdzie pocwiczciez chlopakiem ich zakładanie. Jeśli masz dobry kontakt z mamą, to możesz się wybrać do ginekologa żeby wyjaśnić plamienia, bo to nie powinno mieć miejsca i potencjalnie poprosić o tabletki antykoncepcyjne. Przezorny zawsze ubezpieczony.
 
Zrozumiałe, tez kiedyś uczyłam się jak to działa głównie internet bo niestety w szkole to głównie pokazywali nam filmiki o aborcji… No i o okresie. Czyli kobieta raz na miesiąc ma miesiączkę w środku cyklu owulacje i tyle… Ściągnij sobie kalendarzyk i mniej więcej będziesz wiedziała na jakim etapie cyklu jesteś. Ja osobiście nie rozmawiałam z mama o antykoncepcji bo nie wiem jakoś mi było chyba wstyd i jak sobie przypomnę początki to mi się śmiać chce 🫣
dziekuje bardzo!! Kalendarzyk prowadze od okolo 2 lat dziekuje slicznie
 
Nie martw się! Do zajścia w ciążę potrzeba więcej niż ocieranie się przez bieliznę. Możesz spać spokojnie 😊 Jeśli masz chłopaka i przymierzacie się do współżycia, to serdecznie polecam ci ściągnąć aplikacje do śledzenia okresu i cyklu, na przykład jedna na literę F. Najlepiej będzie tez jeśli na wszelki wypadek kupisz prezerwatywy i zanim do czegoś dojdzie pocwiczciez chlopakiem ich zakładanie. Jeśli masz dobry kontakt z mamą, to możesz się wybrać do ginekologa żeby wyjaśnić plamienia, bo to nie powinno mieć miejsca i potencjalnie poprosić o tabletki antykoncepcyjne. Przezorny zawsze ubezpieczony.
dziekuje!! prowadze aplikacje juz dlugo dziekuje za rady. Porozmawiam rowniez mama❤️
 
reklama
no dobrze ale czy jest to w jakis sposob sens nie da sie chyba zaplodnic poprzez bielizne i bez wytrysku. ZAZNACZE mialam normalny okres ale naczytalam sie ze i tak sa krwawienia w ciazy i boje sie

Na przyszłość ci napisałam, bo zdejmowanie majtek nie trwa 2 lata tylko 3 sekundy ;) Bez sensu żebyś za każdym następnym krokiem gry wstępnej pisała na forum.
 
Do góry