reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze o pomoc

Idź do Rossmana albo poproś domniemanego ,,przyszłego tatę" jak się wstydzisz. Przy kasach są testy ciążowe. Bierzesz którykolwiek, idziesz do kasy samoobsługowej, płacisz parę złotych. Robisz test według instrukcji i już wiesz czy świętujecie dzisiaj dzień dziecka czy nie :)
no dobrze ale czy jest to w jakis sposob sens nie da sie chyba zaplodnic poprzez bielizne i bez wytrysku. ZAZNACZE mialam normalny okres ale naczytalam sie ze i tak sa krwawienia w ciazy i boje sie
 
reklama
1. Zdefiniuj "ocieranie"
2. Biorąc pod uwagę istnienie męskiego prejakulatu, jestem ciekawa jak myślisz jak plemniki przedostały się z Twojej nogi,biodra? przez majtki do pochwy?
3. Jeżeli jesteś kobietą, która miesiączkuje normalnie (nie skąpo/nie ma podczas okresu tylko plamień) to raczej powinnać rozróżnić okres a plamienia. Raczej żadna kobieta nie ma w ciąży takich krwawień jak podczas okresu.
4. Skąd pomysł aby pytać na forum czy jesteś w ciąży zamiast kupić test lub zrobić badanie krwi? Skąd mamy to wiedzieć?
przepraszam ze pisze tu ale jestem mloda i boje sie powiedziec komus o tym.
„Ocieranie” moj chlopak po prostu dotykal mnie swoim czlonkiem w miejscu intymnym ale mialam majtki wiec wydaje mi sie ze nic nie moglo sie stac ale chce wiedziec co mysla o tym inni. Dalej mowiac o plamieniach tak byly to w pewien sposob plamienia ktorych nigdy nie doswiadczylam. Potem dostalam normalny okres taki jaki mam zawsze dziekuje za odpowiedz
 
przepraszam ze pisze tu ale jestem mloda i boje sie powiedziec komus o tym.
„Ocieranie” moj chlopak po prostu dotykal mnie swoim czlonkiem w miejscu intymnym ale mialam majtki wiec wydaje mi sie ze nic nie moglo sie stac ale chce wiedziec co mysla o tym inni. Dalej mowiac o plamieniach tak byly to w pewien sposob plamienia ktorych nigdy nie doswiadczylam. Potem dostalam normalny okres taki jaki mam zawsze dziekuje za odpowiedz
Może idź z mamą do ginekologa jeśli jesteś nieletnia chyba potrzebny jest opiekun (nie znam się akurat na tych przepisach)
Porozmawiaj z ginekologiem i jeśli tak bawisz się już z chłopakiem to może pora pomyśleć o antykoncepcji bo niewiadomo do czego później dojdzie a niestety twoja wiedza jest dość mała z tego zakresu
 
Może idź z mamą do ginekologa jeśli jesteś nieletnia chyba potrzebny jest opiekun (nie znam się akurat na tych przepisach)
Porozmawiaj z ginekologiem i jeśli tak bawisz się już z chłopakiem to może pora pomyśleć o antykoncepcji bo niewiadomo do czego później dojdzie a niestety twoja wiedza jest dość mała z tego zakresu
moze wlasnie bedzie lepiej jak to zrobie. Ale mysli pani ze teraz moglo do czegos dojsc czy nie?
 
przepraszam ze pisze tu ale jestem mloda i boje sie powiedziec komus o tym.
„Ocieranie” moj chlopak po prostu dotykal mnie swoim czlonkiem w miejscu intymnym ale mialam majtki wiec wydaje mi sie ze nic nie moglo sie stac ale chce wiedziec co mysla o tym inni. Dalej mowiac o plamieniach tak byly to w pewien sposob plamienia ktorych nigdy nie doswiadczylam. Potem dostalam normalny okres taki jaki mam zawsze dziekuje za odpowiedz
Nie jesteś w żadnej ciąży i błagam – jeśli obawiasz się ciąży to można do ocierania się również używać gumek… chyba lepiej wydać 10 zł na jakiekolwiek gumki TYLKO RADZĘ POCZYTAĆ JAK SIĘ JE DOPASOWYWUJE DO CZŁONKA niż kilkadziesiat razy więcej na wyprawkę dla dziecka.
 
moze wlasnie bedzie lepiej jak to zrobie. Ale mysli pani ze teraz moglo do czegos dojsc czy nie?
Moim zdaniem nie
Ale jeśli mężczyzna jest podniecony to nawet jak nie ma wytrysku w jego powiedzmy "płynku" mogą znajdować się plemniki
Idź do ginekologa lepiej żebyś miała wiedze co i jak
 
przepraszam ze pisze tu ale jestem mloda i boje sie powiedziec komus o tym.
„Ocieranie” moj chlopak po prostu dotykal mnie swoim czlonkiem w miejscu intymnym ale mialam majtki wiec wydaje mi sie ze nic nie moglo sie stac ale chce wiedziec co mysla o tym inni. Dalej mowiac o plamieniach tak byly to w pewien sposob plamienia ktorych nigdy nie doswiadczylam. Potem dostalam normalny okres taki jaki mam zawsze dziekuje za odpowiedz
Ale co ma do tego co my myślimy, katolicy wierzą w niepokalane poczęcie, więc wszystko jest możliwe 🤡 Najrozsądniejszą poradą jest abyś zrobiła test i wykluczyła ciąże jeżeli się obawiasz. Jeżeli pomimo negatywnych testów i okresów nadal uważasz że możesz być w ciąży to kwestia do porozmawiania z psychologiem lub seksuologiem.
 
reklama
Nie jesteś w żadnej ciąży i błagam – jeśli obawiasz się ciąży to można do ocierania się również używać gumek… chyba lepiej wydać 10 zł na jakiekolwiek gumki TYLKO RADZĘ POCZYTAĆ JAK SIĘ JE DOPASOWYWUJE DO CZŁONKA niż kilkadziesiat razy więcej na wyprawkę dla dziecka.
dziekuje slicznie za odpowiedz! bo zaczelam sobie to wkrecac i mam jakies schizy:(
 
Do góry