reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Ja wyślę pieluszki rozm. 3. i wkładki laktacyjne. Poszukam jeszcze jakichś ciuszków, może będą jakieś uniseks:) bo generalnie same chłopięce mam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kochani nowe wiadomości od Ani:
malutka rośnie i ma się zdrowo, jedyny problem to nie może się bidulka odgazować i strasznie płacze - czyli krótko mówiąc nawiedzają ją te wstrętne kolki.we środę mają wizytę w poradni pediatrycznej - malutka ma kontrolę, ciekawa jestem ilę już waży?
Ania złożyła dokumenty do sądu o uznanie ojcostwa, obecnie dostała pismo aby wyznaczyć kuratora który w imieniu zmarłego będzie do reprezentował w sądzie a najlepsze jest to że tego kuratora ma wyznaczyć Ania i to jeszcze z rodziny zmarłego. a same wiemy jaka ta rodzina jest więc Ania się obawia aby nie zaczęli coś kombinować . Ania poradziła się pani radcy prawnej i złożyła pismo do sądu o przyznanie kuratora który będzie bezstronny. zobaczymy cco odpowiedzą.
ponadto nie może pobrać zaświadczenia które jest potrzebne do złożenia o becikowe ponieważ jej poradnia ginekologiczne jest zamknięta. troszkę tych załatwień jest a Ona biedna sama z tym wszystkim, mama jej zostaje z Karolinką jak musi gdzieś jechać i coś załatwić.
kochane potrzebują dziewczyny pampersów i kosmetyków dla malutkiej , jeżeli ktoś może to pomóżcie proszę :)

wiem że nie dmy radę sami im pomóc więc zwróciłam się o pomoc do kilku fundacji może któraś pomoże i zakupi im pampersy albo kosmetyki bądź mleko dla małej. jeżeli dostanę jakiś oddzew to na pewno umieszczę go tutaj :)
 
polusia napisz jakiej firmy pampersy i jaki rozmiar. Jakie kosmetyki i mleko. Ja nie mam za dużo kaski ale na pewno coś wyśle i poproszę moją mamę. Im się lepiej wiedzie to na pewno pomogą. Jak możesz to napisz mi na PW adres na który mam to wysłać.
 
Polusiu, nie wiem czy to gdzies już tutaja pisałam. Wyslij prośby także do producenta pieluch i kosmetyków dla dzieci, oni w takich przypadkach przesyłają całe kartony darmowych próbek.
 
polusiu mam w domu kropelki niemieckie sab simplex na kolki, opakowanie jest oryginalnie zamknięte, mogę wysłać, mam też grzechotki i różne zabawki, mogę kupić małej ciuszki, wyobrażam sobie jak musi być jej ciężko...po prostu nie można być obojętnym...
 
polusiu mam w domu kropelki niemieckie sab simplex na kolki, opakowanie jest oryginalnie zamknięte, mogę wysłać, mam też grzechotki i różne zabawki, mogę kupić małej ciuszki, wyobrażam sobie jak musi być jej ciężko...po prostu nie można być obojętnym...
jeżeli mogłabyś to będziemy wdzięczne :) jeżeli chodzi o grzechotki to może już wstarczy : ja wysłałam ok. 5 szt i Franiowa też coś miała wysłać. ale inne rzeczy bardzo chętnie :)
 
To wyślę jakieś inne zabawki, później na pewno się przydadzą.
Poproszę adres do wysyłki na prv. W poniedziałek pójdę po ciuszki to wyślę paczkę.
Może coś na ząbkowanie, lepiej żeby Ania miała coś pod ręką gdy malutka zacznie ząbkować.

A jaki Ania nosi teraz rozmiar ubrań? mam dużo ciuchów które są mi za małe, rozmiar 38/40, 175 cm niektóre bluzki nawet mniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór dobre wróżki....

Oczywiście historię znam bo która z nas potrafi przejść obojętnie obok tragedii koleżanki Sama skrupulatnie i systematycznie głosowałam na pudełeczko z serduszkiem denerwując się czy zdołamy wygrać - i to był jak narazie tylko taki mój wkład ale oczywiście mając własne dzieci i bagaż doświadczeń życiowych nie mogę być obojętna....

Posiadam w domowym magazynie leżak -bez jakiś fanaberii i wymysłów ale w idealnym stanie w kolorze niebieskim (o ile to nie przeszkadza królewnie) owy leżaczek posiada funkcję kołyski i wkładkę dla niemowlaka. Bardzo chętnie wyslę tylko mały problem mieszkam w Anglii i wysyłkę swoich firmowych rzeczy planuje dopiero na marzec. Do tego czasu postaram sie -gwarantowane w moim przypadku uzbierać ciuszki,pieluszki,kosmetyki jedynie muszę wiedzieć czy jest Karolinka na coś uczulona...

Dobre wróżki będące bliżej proszę o informację na pw przez te 2 miesiące postaram sie nazbierać wszystko co potrzebne na 2-3 tyg po otrzymaniu przesyłki odemnie przez Anię.Pomagałam już forumowym dzieciom więc pomogę i tym razem.

Aniu kilka słów do Ciebie...

Pamiętaj że ukochanej osoby fizycznie nie ma przy Tobie,ale tam z góry spogląda na Was dzielne dwie babki jesteście biurokracja to jedno a reszta to drugie Na Twojej drodze niespodziewanie może pojawić sie ktoś kto sprawi że znowu zaczniesz się uśmiechać. Tak samo jak niespodziewanie pojawiły się Dobre Wróżki BB,trzymam kciuki bardzo mocno.
 
reklama
Witam,
Aniu bardzo Ci współczuję i oczywiście w miarę możliwości pomogę!
Proszę o informację na priv na jaki adres mam wysłać paczkę, którą już przygotowałam :)
Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was kciuki!!!
 
Do góry