reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

No właśnie ja też szukałam miejsc z linkami do jego profilu, ale poza tym wyżej wymienionym nic nie znalazłam. Jest też taka możliwość że ma zmienne IP i wtedy może głosować do woli...
 
reklama
aa2, nam teraz przybyłó troche więcej:) Patrzyłam jakis czas temu, strata była ok 150 głosów, teraz jest ok 100:) Lecimy dalej. Od godziny 00:00 można głosować znów:)

ita85, rzeczywiście, jest tam wzmianka, ale ona chyba nie jest przyczyna aż tylu głosów:/ Akcja musi sie odbywac gdzieś w zamknietej społeczności, typu fb czy nk???

Uciekam spać:)
Jutro wojny dzień trzeci:)
 
Kibice zbierają na Mariusza Rokickiego,który od ponad 10 lat nie chodzi.
Wskoczył do wody i złamał kręgosłup..:-:)baffled::baffled:
Znalazłam w info w necie :-):-)
 
reklama
oki to zrobię wieczorem, ale przyjzyjcie się na inne zdjęcia też nie są takie jak powinny być, a Pan czepia się nas:(
Bo to My mamy szansę na wgraną. Reszta go tak bardzo nie interesuje.


Dziewczyny, ja robiłam to zdjęcie i mam to pudelko i serce, wiec może zrobię sobie z nim zdjęcie i wrzucimy. Co myślicie?
Doczytałam, że już zrobione, super.


kobitki jeżeli ktoś miałby ochotę przesłać Ani jakieś pieniążki to pisać do mnie na pw, ja podam konto.
No tak, szukałam i nie znalazłam. Poproszę.


Dziewczyny, na jakiejś str. można było w podobny sposób wygrać hustę do noszenia dzieci. Można by było spróbować i potem tą hustę przekazać Ani. Ja mogę się zorientować czy to jeszcze działa. Co wy na to?
Poczekajmy do nastęnego mieś , zacznijmy jak inni, to szanse nam wzrosną.



Może to bezduszne co powiem ale on sam skoczył a Ania... To też tragedia ale i tak całym sercem jestem z Anią
Nie wolno mierzyć nieszczęścia miarą innego!
Los jest losem i nie wiesz co Tobie pisane, obyś nie doczekała takiego osądu kochana.


Wrzuciłam linka i serdeczną prośbę na forum Legii.
Ktoś tam już napisał,ale dość sceptycznie się do tego odnieśli.
Trzeba było coś dopisać...:-D:-D:-D:-D
Pomóżcie Ani. - Forum Kibiców Legii Warszawa
Piszą piszą, z grubsza są za nami.
 
Do góry