reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

polusia prosze dopisz do listy nastepujące rzeczy:
- butelka tt 0m+
- smoczek tt 6m+ (kaszka)
- magnez +b6 (80szt)
- strzykawka 5ml (4 szt)
- strzykawka 10ml (5 szt)
- strzykawka 20 ml (2 szt)
- kompres jałowy 5x5 (10x2 szt w opakowaniu)
- kompres jalowy 7,5x7,5 (1 szt)
- kompres jalowy 10x10
- gaza opatrunkowa
- opatrunek jałowy
- opaska podtrzymująca 5x4
- plaster
- rumianek (sypki)
- koperek
- herbatka dla kobiety karmiącej (10 szt)
- płatki kosmetyczne
- linomag maść
- linomag z tlenkiem cynku
- linomag krem spf 30
- linomag oliwka
- linomag olejek
- flosik krem ochronny na każdą pogodę
- mydełko bambino
- vita d
- pojemnik na mocz (2 szt)
- chusteczki huggies (3 szt)
- chusteczki pampers (2 szt)
- próbka emolium i atopin

trochę sie uzbierało :) paczuszke postaram się nadać w środę :)
i klikamy, klikamy, klikamy!!!
polusia zmieniasz zdjęcie pudełka?
DSC02763.jpg-
 
reklama
zmieniam zdjęcie tylko napisałam maila do tego gościa co koordynuje całą akcję ponieważ ja sie boję zmienić zdjęcie aby nie skasować ilości głosów zdjęcie nie będzie dużo inne niż było do pudełka wkleiłam zdjęcie mojej Poli i wygląda tak


czy takie może być?
 
zmieniam zdjęcie tylko napisałam maila do tego gościa co koordynuje całą akcję ponieważ ja sie boję zmienić zdjęcie aby nie skasować ilości głosów zdjęcie nie będzie dużo inne niż było do pudełka wkleiłam zdjęcie mojej Poli i wygląda tak


czy takie może być?

ślicznie :)
skoro ma być z osobą będzię z małym aniołkiem :)
 
fajna fotka a mała cudna:)
mam nadzieję ze koordynujący zaakceptuje w końcu to na bardzo szczytny cel więc mogą przymknąć oko...........mam nadzieję
 
Aniu, wyrazy współczucia, nie potrafię nic mądrego napisać bo taka tragedia nie ma nic sensownego w sobie, żadnego przesłania...
Jedyne światełko to Wasz Adaś, najpiękniejsza część Was samych.
Wiele smutku przed Tobą ale i szczęścia, cierpienie nie trwa nieskończenie, potrzebuje czasu i ukojenia...
Jesteś silna bo myślisz o Synku, poprosiłaś o pomoc bo troszczysz się o Jego przyszłość, znalazłaś tu dobrych ludzi, może zawiązałaś nawet przyjaźń... krok po kroczku Twój świat nabierze tęczy barw...

Dziewczyny jesteście wspaniałe!!! Pełen szacunek!!!
Ja z mojej strony oprócz głosowania mogę przesłac ciuszki (poczekam na informacje o rozmiarze), pościel dla Adasia, zabawki.
 
nie wiem czy doczytałyście regulamin ale pierwsza nagroda to nie tylko niestety ilość głosów ale też wybór przez organizatorów nagroda druga jest za ilość:
4. Do dnia 05 października 2010 r. spośród wszystkich zdjęć nadesłanych do dnia 30 września 2009 r. zgodnie z warunkami określonymi w § 3 Regulaminu Jury wybierze jedno najciekawsze zgłoszenie, którego autor otrzyma pierwszą nagrodę w postaci bonu wartościowego w wysokości 6.000,00 zł do wykorzystania w sklepie internetowym VOX - meble, jadalnie, sypialnie, meble do pokoju, salonu, sypialni, jadalni, artykuły dekoracyjne, meble pokojowe wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 666,7 - ogólna wartość nagrody wynosi 6666,7 zł.
5. Autor zdjęcia, na które najczęściej głosowano, na zasadach określonych w § 4 ust. 2 otrzyma drugą nagrodę w postaci bonu wartościowego w wysokości 2.000,00 zł do wykorzystania w sklepie internetowym VOX - meble, jadalnie, sypialnie, meble do pokoju, salonu, sypialni, jadalni, artykuły dekoracyjne, meble pokojowe wraz z dodatkową nagroda pieniężną w wysokości 222,2 – ogólna wartość nagrody wynosi 2222,2

mam nadzieję ze wezmą pod uwagę fakt że tyle osób sie zaangażowało i wezmą pod uwage to zdjęcie do oceny..........
 
to może dołączmy do serducha zdjecia wszystkich naszy dzieci (tylko jak to zrobić), wtedy na pewno zwyciężymy :)
bedzie to dar serca od naszych maluszków :)
 
reklama
aa2, tez mam cichą nadzieje, że przyznają Ani ten większy bon:) Ale, jeśli nawet, to 2 tys tez jest dobre:)

kalwa, nie wiem, czy nie zbyt dużo zachodu teraz z przerabianiem tego zdjęcia. Musialby ktos chetny podjąć się zabawy w ps z tym :)
 
Do góry