reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
magnez i witaminy nadal potrzebne więc jeżeli ktoś może to wyślijcie
ok to ja do tego co pisałam dorzucę jeszcze 2 opakowania magnezu+B6, maść Bepanthen, pieluszki flanelowe,

a jak z apiratorkiem do nosa? Mam nową nieużywaną nigdy Fridę, jeśli potrzebna dorzucę, dajcie tylko znać

paczuszkę wyślę jeszcze w tym tygodniu
 
Dziewczyny pudełeczko jest na 1 miejscu....
Świetnie!!!
Nie osiadamy na laurach, tylko nadal wysyłamy linki gdzie się tylko da.
 
zmieniam zdjęcie tylko napisałam maila do tego gościa co koordynuje całą akcję ponieważ ja sie boję zmienić zdjęcie aby nie skasować ilości głosów zdjęcie nie będzie dużo inne niż było do pudełka wkleiłam zdjęcie mojej Poli i wygląda tak


czy takie może być?

swietne zdjecie:) jeszcze widzialam nie zaktualizowali.
Juz 907 glosow i 1 miejsce! Rewelacja:)

edit nieminęla chwile a juz 924:) widac sprężają się wszyscy:)
 
Ostatnia edycja:
Witam

Zawsze podziwiam takie akcje , widać , że potraficie dobrze się zgrać i pomóc osobie, która tego potrzebuje. Współczuje Ani z całego serca, jednak jak urodzi się bryczek to będzie całym jej sensem życia i napewno szybciutko wtedy się pozbiera, trzymam za nią kciukasy. Głosik oddałam wczoraj i dzisiaj, również mam nadzieje, że jury weźmie pod uwage cel na jaki my zbieramy te pieniążki, jeśli nie to nagroda 2000 zł też niczego sobie i jakieś mebelki będzie można za to kupić. Link wkleiłam u siebie na facebooku , opisie gg i wszystkim znajomym nakazuje głosować :-) Idziemy jak burza wczoraj jak głosowałam było 6 miejsce teraz 1 BRAWO !!!!

Aniu trzymaj się dzielnie masz dla kogo żyć :*

a skąd moge wziąć nr konta by przelać jakąś sumke ? Wiecie co tak pomyślałam sobie skromnie, bo widziałam to już na jakimś wątku z pomocą , że dziewczyny założyły osobne konto na dany cel i wpłacać na to konto pieniądze uzbierać jakąś konkretną sumke i przekazać dla mamy by kupiła to co jej najpotrzebniejsze ?

Pozdrawiam
 
witam

dziewczyny wrzucam linka gdzie tylko się da

pogadam dziś z sąsiadkami mamami i naszykujemy dla Ani i Adasia paczkę ale z tego co czytam to Adaś ma sporo rzeczy więc ja chyba zorganizuję jakieś środki czystości i tym podobne tego nigdy za wiele

jesteście wielkie i jestem dumna że na moim ukochanym forum są takie cudowne dziewczyny
 
Witajcie. Trochę nie zaglądałam na wątek bo moja starsza córka właśnie rozpoczęła szkołę i mamy z tym trochę zamieszania a co za tym idzie mało czasu na kompa.
Akcja z pudełkiem świetna. Zaraz powklejam linka wszędzie gdzie mam konto a jest trochę tych for.

Wkurza mnie strasznie ta pogoda bo nie mogę wyprać pościeli a chciałam ją wysłać w jednej paczce z łóżeczkiem. No ale mam nadzieję że do urodzin Adasia zdążę.

A przypomniało mi się że moja ciocia mi niedawno przywoziła ze szpitala specjalnie robioną maść na odparzenia. Jest rewelacyjna więc jak się teraz będę z nią widziała to poproszę o opakowanie dla Ani.
 
Ostatnia edycja:
reklama
"1. Konkurs polega na wysłaniu za pomocą specjalnej aplikacji zdjęcia przedstawiającego siebie wraz z pudełkiem, w którym zostały umieszczone ulubione przedmioty, poprzez które Uczestnik próbuje opisać w sposób symboliczny swoje zainteresowania i hobby."


Niech ktoś pstryknie zdjęcie siebie z pudełkiem po butach , w środek wrzucić zdjecia dzieci!!!
Nie mam aparatu, jestem sama, mam blisko 40*C więc dla mnie to awykonalne w tym momencie.
 
Do góry