reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

przekazuję już to Ani, napiszę nazwę leku aby dowiedziała się od lekarza a jak dostanie receptę to niech daje nam znać.kobitki dzięki Wam za to że jesteście :)
 
reklama
Kurcze z tym ciśnieniem i tą wagą to nie wesoło:szok:
Polusia ona miała do ciebie przyjechać , przyjęła twoją propozycję? Ona strasznie znosi to co ją spotkało. Myślę jak jej pomóc, ale nic mi do głowy nie przychodzi.A może ktoś kto blisko mieszka niech ją odwiedzi. Sama nie wiem czy to co piszę jest mądre, ale może Ani by to pomogło. No i jakiś DOBRY psycholog.
 
agapa jest tam jedna dziewczyna co ją odwiedza,( Gosia buźka za to wielka *) mojej propozycji jak na razie Ania nie przyjęła ponieważ nie chce mamy samej zostawić.
ja jadę w tamte okolice 17 września więc na pewno zjawię się u Ani w odwiedziny.
a wizyty u psychologa są :)
 
agapa jest tam jedna dziewczyna co ją odwiedza,( Gosia buźka za to wielka *) mojej propozycji jak na razie Ania nie przyjęła ponieważ nie chce mamy samej zostawić.
ja jadę w tamte okolice 17 września więc na pewno zjawię się u Ani w odwiedziny.
a wizyty u psychologa są :)
No to fajnie że ją ktoś odwiedza. Jak ją odwiedzisz to ja pozdrów ode mnie i pewnie od nas wszystkich:-)
 
pozdrowienia przekażę i oczywiście wycałują ją od nas :)

kobitki codziennie rozmawiam z Ania na gg ale nasze rozmowy są takie o wszystkim i o niczym. troszkę martwi mnie jej zdrowie no ale zobaczymy co powie lekarz.
jak tylko będę miała nowości to zaraz Wam przekażę :)
 
wieści brak ponieważ nie rozmawiałyśmy wczoraj na gg. jeżeli tylko coś będę wiedziała to napiszę.

Gordon buźka dla Agulki *)
 
Ok, już paczka zapakowana :-)
Polusia napisz mi dokładnie jak do Ciebie dojechać od Brzeźnicy. Może podaj jak znasz współrzędne GPS, bo mój mąz stwierdził, że tak nie trafi... :-)

Mleko NAN 1- 3 op.
Mleko Bebilon Comfort (na kolki)- 2 puszki
Krem Oliatum Soft
Herbatka laktacyjna-nowa nieotwarta

Herbatka koperkowa- nowa nieotwarta
wkładki laktacyjne - 3 op.
nakładki silikonowe aventu- 2 rozmiary
witaminy dla kobiet

smoczek Aventu od 0-6 m.
majtki poporodowe jednorazowe
tantum rosa- kilka sztuk
poduszka do karmienia
 
Witam was dziewczyny. Mam pewien pomysl... Od jakiegos czasu na tej stronie TWOJE PUDEŁKO trwa konkurs, w ktorym do wygrania jest 6000 zł na meble firmy vox. Chodzi w nim o to, zeby wstawic zdjecie swojego pudełka, w ktorym znajduje sie cos dla nas bardzo cennego, to co kochamy, lubimy, czym sie interesujemy itd. Pozniej na takie zdjecie mozna glosowac(mozna oddawac jeden glos na dobe), a osoba, ktorej zdjecie zbierze najwiecej glosow, wygra ta wlasnie nagrode. Co myslicie o tym, zeby wstawic tam zdjecie np pudelka z duzym sercem w srodku i zadedykowac je Ani? Kazda z nas codziennie oddawalaby na nie glos, i zdaje sie, ze szansa na zwyciestwo jest calkiem realna. Mysle, ze inne dziewczyny z bb chetnie wlaczylyby sie w akcje. Mogłybyśmy np wklejac linki z glosowaniem na swoich forach i wtedy glosow uzbieraloby sie dosc sporo. Osoba, ktora aktualnie prowadzi w tym rankingu, ma ok 300 głosów, gdybysmy sie dobrze zmobilizowaly, to dogonilybysmy ja w kilka dni(konkurs trwa do 30 wrzesnia). Jak myslicie? I czy oczywiście Ania zgodziłaby sie na cos takiego? Napewno nowe meble moglyby sie jej przydac.
 
reklama
Do góry