reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

to są rzeczy jakie dostała jeżeli coś pominęłyśmy a wiecie że było w paczce to trzeba dopisać, ponieważ Ania nie ma za wiele miejsca i niektóre rzeczy niepotrzebnie będą się dublować:) więc musimy wiedzieć co już dostała od nas i jest już na miejscu u niej.
Ja wysłałam jeszcze podgrzewacz i biustonosze do karmienia (ale mogą być za małe)
 
reklama
piszę co dziewczyna dostała od nas:
-fotelik samochodowy
-nosidło
-herbatka na laktację
-herbatka dla małego
-ubranka dla małego
-ubrana ciążowe
-wkładki laktacyjne
-laktator
-butelki do karmienia
-smoczki
-podkłady ceratowe 2 szt
-wanienka
-płyny do higieny intymnej
-witaminy chyba już do końca ciąży
-zabawki dla małego
-kombinezon
-mokre chusteczki
- pampersy
-podgrzewacz
-biustonosze do karmienia

te rzeczy już Ania dostała. piszcie dziewczyny jak wysłałyście już paczki aby niektóre rzeczy nam się nie dublowały.
 
Ostatnia edycja:
kokusia pomalutku Adaś ma się urodzić w grudniu, bylebyśmy zdążyły do tego czasu wszystko uzbierać. ale jak widzę ile nas już tu jest i ile Ania już dostała to nie wątpię w to :)
 
chciałam jeszcze zapytać czy przydadzą się buciki dla dzidzia? Bo jak zaczęłam przeglądać to mam kilka par ciepłych butków z których do zimy mój synek na pewno wyrośnie bo już są na styk. Są to porządne firmówki, dostałam je po dziecku które je po raz czy dwa tylko miało na sobie
 
Przeczytalam poczatek, i lezki sie zakrecily....
Ogromnie wspolczuje,a zarazem mam nadzieje,ze ten Maluszek noszony pod sercem choc troszke lagodzi bol.

Z checia pomoge rowniez, jutro na spokojnie pomysle co moglabym doslac.
Z racji tego, ze mieszkam za granica najwygodniej by mi tez bylo poslac przelew, bo wiadomo ze pieniazki przydaja sie zawsze najbardziej, a i byla by opcja, ze Ania wybierze i kupi dla Synusia cos sama - przeciez kazda z nas miala tyle przyjemnosci ogladajac i kupujac te male cudownosci dla naszych Dzieciaczkow.

Nie wiem czy na watku bylo cos na temat konta, jesli tak - prosze o powtorzenie.
 
reklama
Polusia, informuję, że paczka dla Ani dziś lub jutro będzie już w drodze. A w paczce: obiecane 10 sztuk pieluszek tetrowych, oraz: 1 pielucha flanelowa, 2 sztuki wielorazowych majtek poporodowych siatkowych. Tylko tyle mogę niestety pomóc, bo sami mamy teraz dużo wydatków... :zawstydzona/y:
 
Do góry