reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
witaj moja mama ma taki sam problem pracowała przez dwa miesiace i dochod jej przekracza ale nie dostanie rodzinnego tylko przez 2 mies bo to dochód utracony a tobie przez ile nie chca dać
 
Wspólczuje ci dziewczyno tyle przeszłaś ale walcz o swoje bo tak nie może być trzymam kciuki za ciebie aby ci sie udało a dla dziecka to nalezy sie odszkodowanie moja siostra tez czekała bo by \ła prawie w takiej sytuacji co ty tez jej maz zginoł w wypadku
 
Kfiatka w przyszłym miesiącu postaram się wysłać znowu pare groszy dla Was!!! i poszukam moze jakeis wieksze ubranka sie znajda dla Karolci !!! macie kochana pecha ale jesteś mega dzielną kobietą i dacie sobie rade!!! Wierzę w Ciebie kochana !!!
masz kobieto ciężko w zyciu a pomimo to nie prosisz ciągle wszystkich o różne rzeczy -tak jak inne dziewczyny na forum ,nie maja aż tak ciężko a ciągle tylko proszą o nowe rzeczy ,zamiast zacisnąć pasa i oszdzędzić na czymś bo nie wieerzę juz że brakuje im jedzenia jak mąż grubaśny jest to co nie ma jedzenia dla dzieci ??a on sie tak upasł?? moja siostra kilkanascie lat temu tez miala bardzo ciezka sytuacje nie mieli kasy czesto brakowalo jedzenia,moja mama im pomagala ile mogla ale wiadomo jeszcze my w domu mali bylismy ,no ale i ona i jej mąż byli chudziutcy jak szkapy bo patzryli zeby dzieciaczkom dac jesc a nie sami sie najesc I tacy ludzie nie maja skrupułow ciagle o coś prosic a Wy kochana naprawde jestescie w bardzo ciezkiej sytuacji i ja na ile tylko będę mogla to Wam pomogę!!! i trzymam kochana za WaS MEGA KCIUKASY żeby wkońcu Wam się to wszystko zrekompensowało !!! bo to tylko w Pl mozliwe żeby kobieta z malym dzieckiem została bez środków do życia!!! Trzymajcie się kochane!!!! mega buziak dla was!!!
 
Witaj.
Prześledziłam zalożony przez Ciebie wątek i z całego serca kibicuję Tobie i Twojemu dziecku.Trzymam kciuki, żeby wasza sytuacja się jakoś ustabilizowała.
Wyslij mi proszę na priv swoje dane. Pomogę finansowo, na tyle na ile mogę i postaram się to robić regularnie.
Wierzę z całego serca, że limit złych rzeczy wyczerpał się już w waszym zyciu i teraz będzie tylko lepiej:tak: Pozdrawiam Ciebie i Twoją córeczkę
 
reklama
maja16 a pomimo to nie prosisz ciągle wszystkich o różne rzeczy -tak jak inne dziewczyny na forum ,nie maja aż tak ciężko a ciągle tylko proszą o nowe rzeczy ,zamiast zacisnąć pasa i oszdzędzić na czymś bo nie wieerzę juz że brakuje im jedzenia jak mąż grubaśny jest to co nie ma jedzenia dla dzieci ??a on sie tak upasł??

kogo mialas na mysli??
 
Do góry