reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Polusia ja mieszkam w Brzeźnicy, w sobotę mam dostać pakę rzeczy praktycznie nie używanych, sama jestem w ciąży, ale opowiedziałam rodzinie i znajomym o akcji i też coś kombinują.
Będę mogla Ci podrzucić jakieś rzeczy, tylko widzę że Ania ma już dużo rzeczy i nie wiem tak naprawdę czego jej brakuje, i zastanawiam się czy pieniążki nie byłyby lepsze?
 
reklama
To co się teraz tu dzieje to chyba przeszło wszelkie oczekiwania:-D Ja klikam i namawiam do tego wszystkich których spotykam. Rozesłałam link na gg, nk i gdzie tylko jestem.
Z tą akcją meblową to coś wspaniałego. Wielki szacunek dla tego Pana
 
powiem Wam że jak zaczynałam pomagać i rozmawiać z Anią to bałam się że w końcu zostanie nas garstka ale widzę że byłam w błędzie. mam nadzieję że Ania nie zostanie sama po porodzie, że nadal będziemy jej dobrymi wróżkami i ile będziemy mogły to pomożemy :)
 
hej:)
melduje ze pogoniłam w pracy powysyłałam linka i dodatkowo na goldenline jest grupa założona w sprawie pudełka i zrobiłam tam wpis:GoldenLine.pl

nie wiem o jakim wpisie mówicie, ktos miał pretensje??? poprosze o przybliżenie:)

pracuje w miejscu gdzie kazdy z nas ma swój komputer ale jedną siec sprawdziłam na trzech kompach ip i różnia sie czasem jedną cyfra a czasem paroma myslicie że z tych koputerów możemy głosowac równiez mimo ze mamy jedną siec???? nie znam sie na tym za bardzo dlatego pytam:baffled: na razie dałam info zeby głosowac z domu, ale fajnie by było jeszcze tutaj klikac bo stanowisk wiele

mam rowniez nadzieję ze nasza pomoc będzie kontynuowana, ja ze swojej strony chciałabym zebrać jeszcze jakies rzeczy wiec rozpuszczam wiesci wsród znajomych, jesli chodzi o wsparcie finansowe to ciężko bo prace zaczełam niedawno, ale jak przedłuzą mi umowe albo dostane pierwsza premie to jakas kwota ode mnie równiez bedzie więc poprosze o trzymanie kciuków za prace:)
 
reklama
Do góry