reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc. Badania

Dołączył(a)
25 Listopad 2016
Postów
5
Cześć. Choć staram się nigdy nie zaglądać na fora aby nie zgłupieć, ale wole się upewnić i skonfrontować swoją wiedzę z osobami dość dobrze zakorzenionymi w tych sprawach. W skrócie. Moje cykle od 2-3 miesięcy po 29 dni. Okres spóźnia już 16 dni. Stosunek 9 dzień cyklu albo ósmy. Już nie pamiętam, ale dość świeżo po krwawieniu. Dużo stresu było u mnie w ciągu miesiąca. Zrobiłam test ciązowy w dniu spodziewanej @ negatywny. Następnego dnia czyli 21 dni po stosunku (stosunku zaznaczam) -1 dzień spóżniającego się okresu beta też 0,0 . Tydzień później też beta i też negatyw. 9 dni spóżniającego się okresu zrobilam 3 testy płytkowe ale z moczu popołudniowego i też negatywne. Czy myślicie ze mogę jednak być w ciązy.
 
reklama
Na bank nie jesteś w ciąży.
Beta wychodzi bardzo szybko 8 dni po. Owu
Idz do ginekologa da coś na wywołanie jak dalej nie będziesz miała.
A zresztą to normalne ze cos czasem się opóźni
Ja miałam okres regularnie odkad zaczęłam pracować to raz miałam co 30 a raz co 40
 
ja robiłam bete 6 dni po spodziewanej i równa 0 i robiłam testy płytkowe 9 dni po spodziewanej z drugiego moczu i tez negatywne. 3 różne zrobiłam :) wsparłam troch rynek testów :) Czyli mogę być spokojna? Planuje dziecko ale nie w tej chwili. Problemy życiowe.
 
reklama
Czyli reasumując test beta hcg z krwi 15 , 21, 27 po stosunku dały wynik 0 to marne szanse na ciąże?
Oraz test płytkowy 3 jakiś firm 30 dni po stosunku tez negatywne...
 
Do góry