reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ? Błagam o pomoc..

Dołączył(a)
19 Listopad 2016
Postów
12
Witam, 8 dnia cyklu odbyłam stosunek , pękła prezerwatywa. Zażyta tabletka "po" escapelle. Mamy 43 dzień cyklu, okresu brak. Cykle ostatnio po 29 dni. Robiłam beta HCG 15, 21, 27 i 34 dni po stosunku zawsze wynik 0,0 . Test płytkowy robiłam również w 38 dniu cyklu , 4 różne i też wszystkie negatywne. Czy jest możliwość, abym jednak była w ciąży ? Ginekolog 35 dnia cyklu stwierdził iż nic nie widzi i nie ma możliwości ciązy dał na wywołanie Duphaston.
 
reklama
reklama
Kobieto z porannego moczu to możesz sobie robić przed terminem miesiączki albo w dniu spodziewanej!
Ja robilam po terminie i popołudniu i jakoś mi wyszedł a Ty patrz ile jesteś po terminie i jeszcze robiłaś bete która daje 100% odp
No nie kumasz ze my nie wiemy czy w ciąży jesteś bo skad?
Kazda sytuacja jest inna co mamy Ci napisać tak jesteś mimo ze nie jesteś ulży Ci????
Masz czarno na białym chyba nie.
Rozumiem można czegoś nie wiedzieć ale kurde bez przesady.
Kup sobie dobrą anty i tyle.
Negatywy moglyby byc gdybyś miała nieregularne cykle i owulacje w terminie miesiączki a Ty tak nie masz!
Beta dawno by wyszła nawet 5!
A na forum ludzie różne głupoty wypisują straszą specjalnie itp
Wez sie ogarnij i myśl jak dorosła kobieta a nie jak jakas nastolatka bo serio juz mnie to rozwala
Sory
 
Dzięki za odpowiedz. Poprostu tak jak pisałam moje racjonalnie myślenie zostało zniszczone przez fora. Bo ile ja to się naczytałam ze laski tydzień po przewidywanej @ miały negatyw a kilka dni pózniej pozytyw. Ile to było ze w labolatorium pomylili wyniki, a ile było ze tabletka escapelle nie podziałała :) dlatego zaczełam wątpić. Wybaczcie.
 
reklama
Do góry