reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ? Błagam o pomoc..

Dołączył(a)
19 Listopad 2016
Postów
12
Witam, 8 dnia cyklu odbyłam stosunek , pękła prezerwatywa. Zażyta tabletka "po" escapelle. Mamy 43 dzień cyklu, okresu brak. Cykle ostatnio po 29 dni. Robiłam beta HCG 15, 21, 27 i 34 dni po stosunku zawsze wynik 0,0 . Test płytkowy robiłam również w 38 dniu cyklu , 4 różne i też wszystkie negatywne. Czy jest możliwość, abym jednak była w ciąży ? Ginekolog 35 dnia cyklu stwierdził iż nic nie widzi i nie ma możliwości ciązy dał na wywołanie Duphaston.
 
reklama
reklama
Już nic więcej Ci nie pozostało :D
 

Załączniki

  • pic_wizytówka_462461_large.jpg
    pic_wizytówka_462461_large.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 60
Drogie dziewczyny, zwróciłam się do Was aby uzyskać rzetelną i profesjonalną odpowiedz od osób doświadczonych. Poprostu nie do końca sie znam i chciałam podpytać pare informacji. Czyta się inne fora i są różne przypadki i dlatego zaczełam głupiec. I stąd moje schizy typu: a moze błąd labolatoryjny chociaż 21 i 34 po stosunku robilam w szpitalu a 28 dni robilam w prywatnym labolatorium. Test ciązowe jak robilam 9 dni po spodziewane @ robilam z drugiego moczu a pisza ze musi być z porannego..
 
reklama
Kompletnie Was nie rozumiem ! Przychodze na forum aby się dowiedzieć a dostaje "pocisk" ze czegoś nie wiem. Każda z Was też byłą zielona w różnych sprawa. Liczę poprostu na opinie specjalistów i tyle :)
 
Do góry