reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jezu jak czytam niektore posty to az wlos na głowie sie jeży....
Niektore to wogole nie wiem czekaja az w gazecie ich opisza..jejciu..mamy pomagac a nie wojny wszczynac....
 
reklama
Panie Zbyszku sledze co u pana slychac , widze , ze dziewczyny bardzo sie zaangazowały , i najwazniejsze ze bedzie pan miał prace , mówiłam ze nie zawsze ma isc pod górke , ja wiem ze to jeszcze nie jest koniec waszych problemow ale zmierza napewno ku lepszemu , KOBITKI zrobiły tak ze zaswieciła sie iskierka nadzieje czyz nie tak ??
bardzo sie ciesze . ze sa tacy wspaniali i dobrzy a przedwszyskim OBCY ludzie co zwracaja uwage na krzywde ludzka , Wiem jaka jest wtedy w sercu nadzieja ze bedzie lepiej , BO MUSI BYC LEPIEJ

Zycze wam bardzo duzo zdrówka , pociechy z maluszka i trzymam za was kciuki bardzo mocno
 
Witam,
dostalam namiarki i ruszam jutro do Zbyszka na herbate oczywiscie z Paczka:):):)
Jestem ciekawa jak Filipek Malutenki,musze go wysciskac:p:)

Uciekam bo rano musze wstac:)Dobranoc..
 
Kochane mamuśki już nie raz pokazałyście jak wielkie macie serce. Jest kolejny apel o pomoc o tytule"POTRZEBUJĘ POMOCY, PORADY I WSPARCIA" Może któraś z mam zechciałaby pomóc także tej rodzinie. Zachęcam do wejścia i przeczytania. Chcę zrobić paczkę i posłać na własny koszt jeśli któraś z pań chciałaby coś dać od siebie to chętnie dołożę i wyślę.
Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc i tej rodzinie.
 
witam sie w ten deszczowy dzień..

byliśmy u Zbyszka-wyściskałam Filipka od e-ciotek;))

dziewczyny Oni są wszystkim wdzięczni za pomoc i doceniają każdą nawet najmniejszą..
teraz trzymajmy &&&& ,żeby poniedziałkowa praca wypaliła :))

pozdrawiam wszystkie babeczki:)

Ironia jak tam u Ciebie??
 
Wiecie co? Az mi sie przykro zrobilo jak to przeczytalam...ludzie sa jednak zawistni... w ogole niektore komentarze sa tak nieprzyjemnie,ze az nie wiem co mam napisac.
Napisze krotko i zwiezle zeby nie powracac do tego tematu. Ja nie oczekiwalam dziekuje. Zrobilam to,co uwazalam za rozsadne. Pytalam sie jedynie Pana Zbyszka,zeby napisal mi jak dojdzie mleko,bo kupilam na all i wiadomo jak roznie bywa. Pan Zbyszek napisal na forum,ze doszlo,ale pozniej mnie jakos odnalazl i tez mi podziekowal. Ogarnijcie sie niektore Kobiety! czego oczekujecie? bo ja oczekiwalam usmiechu rodziny Pana Zbyszka i spokoju wlasnego sumienia,ze moglam w jakims tam stopniu pomoc,a nie podziekowania chociaz logiczne jest to,ze milo jest je uslyszec. Ach.... glupio tak...:zawstydzona/y:
Pozdrowienia dla panskiej rodziny. Trzymam kciuki,zebyscie szybko wyszli na prosta i unikneli jadu co niektorych Pan...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja dzis sie spotkalam ze "Zbyszkowa rodzinka" przekazalam to co mialam i jeszcze od kumpeli pare rzeczy drogeryjnych dla Filipka..

Pozdrawiam cieplutko cala rodzinke:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry