reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Propozycje obiadków i deserów

Magdusiek.... poledwiczki miodzio.... :)

Efunia, Twoj piernik to jest mistrzostwo swiata... wszyscy sie nim zazeraja doslownie, nawet moj wujo, ktory ze slodzyczy to tylko sardynki w oleju lubi, poprosil o kawalek do domu... :)


i musze powiedziec, ze dzis to mi nawet zytni chlebek wyszedl.... ooo...

pict00336ly.jpg
 
reklama
Teddy, cieszę się, że polędwiczki smakowały.
A jeśli chodzi o chlebki to nieźle, co to będzie jak Doxa da Ci foremki, dopiero będziesz szalała ;)
 
a skad Ty w ogole wzielas przepis na niego???

bo to takie dosc nietypowe ciasto... smak piernika, faktycznie, a skladniki kompletnie niepiernikowe... :)
 
podpatrzyłam dawno temu u mojej byłej przyjaciółki ;D
przyjaciółka odeszła, ciasto zostało ;)
to było pierwsze ciasto które umiałam sama wykonać. no i upiekłam je gdy po raz pierwszy przyjechał do mnie do domu mój obecny mąż (wówczas jeszcze niemąż ;D )
 
Teddy chlebek super wyszedł! Który przepis - jakie proporcje? Tem mam mąkę żytnią i przymierzam się do takiego chlebka ;)
A piernik w jakiej temp. i przez ile czasu piekłaś? Mój ostatnio był spieczony ;)
 
tak samo jak poprzednio - przepis mieszany... ale ten zytni troche bardziej kluchowaty jest i do noza sie lepi
jednak potwierdza sie moje przypuszczenie...


temp 180-190, godzina 10 minut i stygl w piecu... ale robilam o polowe wiekszy i wiekszej formie...
 
dzisiaj chlebek z samej krupczatki z siemieniem lnianym....

no i taki zwykly pszenny najpiejniej wyrosl.... czyli teraz juz mam 100% pewnosc, ze te przepisy nie sa do maki razowej... :)
 
reklama
Do góry