reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

Ja też lubie te tescowe ciuszki i z cherokee czasem jest coś cudnego, chos dla dziewczynek wydaje mi się więcej słodziaków:))) .... ale w tesco to u nas masakra cenowa, mam bardzo blisko ale nie kupuje bo pucha bebilonu , która w tesco kosztuje 21,90 w realu potrafi być po 26,90 !!!!

No to w tESCO CHYBA BARDZIEJ SIE OPŁACA?Bo w realu wychodzi o 5 zł drożej!No chyba że liczyc nie umiem:))
 
reklama
s&p maja zapach do ktorego idzie sie przyzwyczaić... chlonne sa tak samo tylko nie maja rozciagliwych rzepów po bokach
 
Niewiem czy kupujecie maluchom kaszki mleczno -ryżowe z Bobovity?? W kauflandzie były w piatek i w sobote ( tato do mnie dzwonił z PL i pytał czy kupić na zapas) niby jeszcze są 3 op np.2 bananowe i 1 malinowa ( smaki różne podaje przykład) + puszka do kaszki gratis i to wszystko za 16.89 jakby niebyło 1 kaszka normalnie kosztuje ponad 6 zeta

aha i niewiem jak z ciuszkami dla bobasów jak i dla siebie samych czasami naprawde rewelacyjne ciuszki maja w PEPCO ja ostatnio zostawiłam tam prawie 400 zł ( bodziaki , jeansy,spodnie dresowe, 2 dresiki, rajstopki,kurteczka jesienna,bluzki, 2 pizamki ,skarpetki, czapa zimowa,4 reczniki kąpielowe i jeszcze kilka drobiazgów)
 
Ostatnia edycja:
Ja lubie PEPCO.można trrafic na fajne żeczy,I to takie fajne gatunkowo.Kupiłam małemu fajne dresy takie grubsze za 24 zł.Prałam je już tyle razy i nie sa rozciągnięte.
 
też bym kupiła ale się zastanawiam - mam jakies 150 sleep&play i z 30 active (bo te na nocke tylko daję) czy jak kupię kolejny karton 160 pampków to jeszcze małej doopka w te 4 będzie wchodziła za 2 miechy:)
 
reklama
Do góry