reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

Polecam spacer do Tesco.Pampersy mega paka 82 szt.te zielone za 39 zł.Mleko bebiko 2szt.za 19,99.I są w promocji deserki gerbera za 2 szt 4,89a do tego są rewelacyjne skarpetki mięciutkie z antyposlizgiem i takie fajnej jakosci.
Bodziaki tez polecam kupiłam zestaw 5 szt za 31 zł.Fajne gatunkowo na jesień pod sweterek super.Co prawda nie wiem jak one po praniu bo jeszcze ich nie prałam.
 
reklama
Nika tez mam te bodziaki i super są już kilka razy prałam i nic się z nimi nie stało :-)
ja duzo ubranek kupuje z tej tescowej firmy i jestem zadowlona :-)
 
Byłam w Tesco i u nas tej promocji nie ma, za to będzie od 1 września ten duży karton z 160 pieluszkami za 89 coś. Tak mnie poinformowała pani i karotny już stoją. Nie wiem czy dokładnie tak każdy rozmiar ale informuję. Wstrzymałam się i pójdę w środę.
 
W kalafiorze jest promocja pampersiaków - w zależności od rozmiarów jest różna ilość (3 - 150, 4- chyba 120) za 87 pln i zastanawiam się czy to dobra cena - chyba trzeba poczekać na tesco
 
to zwyczajna cena, bo 120 sztuk czwórek to 2 normalne paczki po 70 sztuk. Wychodzi, że 1 paczka 70 sztuk kosztuje43,50 - to nie drogo, ale szału nie ma.

Tak mi się właśnie wydało - czasami w kalafiorze robią takie "promocje" - w sumie podobnie robią w realu -niby taniej ale jak się zna ceny to przestają być atrakcyjne.
 
Ja też lubie te tescowe ciuszki i z cherokee czasem jest coś cudnego, chos dla dziewczynek wydaje mi się więcej słodziaków:))) .... ale w tesco to u nas masakra cenowa, mam bardzo blisko ale nie kupuje bo pucha bebilonu , która w tesco kosztuje 21,90 w realu potrafi być po 26,90 !!!!
 
reklama
Warszawa:
W Tesco na Górczewskiej wczoraj kupiłam Pampersy Sleep&Play - 50szt.-21,90 - rozmiar 4. Generalnie wyszło mi 65,7 za 150 sztuk (3 opakowania) co uważam za dobrą cenę - a używamy je na dzień, a na noc pampers active, bo te s&p nie mają gumeczki z boku, a poza tym identyczne są!
Ale byly tylko rozmiary 4 i 5 (4 wykopałam na spodzie były i cała wystawa się zawaliła - z 5 minut to zbierałam i układalam z powrotem haha)
 
Do góry