reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

Kaja 4+ tez były w tej cenie, ceny sa zawsze takie same , róznis ie tylko ilość w paczce, im większy rozmiar tym mniej sztuk i tych 4+ wydaje mi się ze jest 62 sztuki :-) (tzn cena ta sama za opawkoanie asztuk mnie wiec im wieksza dupcia tym pieluchon droższy nie ma zmiłuj :-D )

Klara ja kupiłam raz ta próbna paczkę Rosmanowych i nawet byłam zadowolona, tez chce je kupić, a papmpersy zostawić tylko na noc bo jednak jak ja nie przewijam Ameli to musi byc pamp wytrzymały bo rano na powitanie mam zawsze meeega kupona :-)
 
reklama
dziewczyny a może kieszonki kupicie....wychodzą mega taniutko (sa specjalne przeliczenia) i są bardzo wygodne a jakie to piekniutkie i milutkie... i wbrew pozorom to wcale nie jaks mecyja...
zachęcam chociaż do poznania tematu...:-) bo jest bardzo ciekawy i kto wie moze ktos sie skusi na te cudeńka...ja juz na nie zachorowałam nieuleczalnie :-)
a to Kubasiu w samej kieszonce krówce muuuuu ;-)
 
Ostatnia edycja:
margolia prawda jest taka zę masz absolutną racje .. ja juz nawet myslałam o bezpieluchowej metodzie ale w moim wypadku to nie mozliwe gdyz iz ponieważ Boryskiem zajmuje sie tez moja tesciowa ... i co z tego ze ja wypracuje takowy zwyczaj i bede rozumiala moje dziecko jesli moja tesciowa - NIE ... jej sie nie chce to raz a dwa ze nie uwaza by dziecko faktycznie potrafiło dac znac ze chce ..siusiu kooopke ..
 
rozumiem, u mnie jest podobnie bo z moja mama musiałam wrecz walke stoczyc zeby wkładała małemu wielo jak mnie nie ma....ale czasem i tak robi po swojemu i zakłada pampka...coż dla niej to nie do pomyslenia ze sapampki a ja chce uzywać "tetry" choć te pieluszki nie mają nic wspólnego z tetrą ;-)
niestety takie myslenie "starszych" dziś walka była bo dziadek chce chodzik dla małego....;-/
 
w tesco 0d 12-18 sierpnia

huggies chusteczki pure 2 opakowania 6,99zł ;-)(1opakowanie 3,50zł )

gerber deserki 3sztuki - 5,58 (1sztuka 1,86zł )

kaszka mleczna bobovita 3 sztuki 13,38zł (1sztuka 4,46zł )

Huggies economy pieluszki 29,99zł (różne rozmiary )
Pampers giga pack - 49,99zł
 
reklama
Byłam dzisiaj w tesco i sa poprzeceniane ciuszki
np bodziaki pakowane po 5 sztuk, z dłupim i krótki rękawkiem przecenione z 45 zł na 31,50 :-) (sztuka za 6 zł) kupiłam, bardzo fajne tej firmy F&F
 
Do góry