reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE w sklepach!

no na sponsora nie mogę w tej kwestii narzekać , ale czasem mnie denerwuje i mam jej dość, ale pociesza mnie fakt, że mieszkam osobno i widzę ją co 2 dni na 2 godziny:-D

Roxi też mam sporo marketów wokół , dlatego co tydzień oglądam internetowe gazetki z promocjami, i mam rozeznanie gdzie , co i za ile:tak:
szkoda tylko, że Hipp ma bardzo rzadko promocje,najczęściej to bobowita;-)
póki mam dofinansowanie to zostanę przy pampersie
a tego marketu SELGROS nie znam i chyba nie ma w okolicy Katowic:confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
elusia, no ja niby też przeglądam te gazetki, ale tak po jedną rzecz do każdego nie chce mi się jeździć więc jakoś to zawsze wypośrodkujemy, na czymś zaoszczędzimy za coś zapłacimy normalnie i tyle ;) a Selgros to taki po części hurtowy, cos jak Makro.
 
e-lona myśmy właśnie na wczasach byli odcięci od marketów,ale były sklepiki małe i całkiem dobrze wyposażone ;-)nawet udało mi się kupić szczotkę do butelek, bo oczywiście miałam naszykowaną w domu, a zapomniałam :-p
 
Roxi właśnie małż mi mówi, że mamy SELGROS w Sosnowcu, ja kupiłam raz w MAKRO chusteczki 6sztuk za 24zl,także po 4 zeta za paczkę:)
ja mam kaufland i carefura pod nosem także w ramach spaceru mogę iść na promocję, zawsze coś jednak dorzucę do koszyka hehe
chyba trochę zaśmiecamy tutaj wątek :tak:
 
A tak troszkę zaśmiecimy to potem pozamiatamy ;-)
A do selgrosa trzeba miec karte jak do makro? Nigdy w tym sklepie nie byłam.
 
No troszke zaśmiecamy, ale tak to jest jak się dobrze pisze o czyms ;) Ja zaraz jakaś promocje wrzuce ;)))

e-lona,
tak trzeba mieć karte.

nie wiem czy u was są takie sklepy jak pepco, u nas ostatnio sie jeden otworzył i czasem kupuje tam fajne ciuszki dla małego, ostatnio takie półśpiochy
 
Ostatnia edycja:
u nas niedawno otworzyli PEPCO w pasażu Carrefour, teściowa ma pod nosem i na otwarcie przytaszczyła dwie wielkie reklamówy ciuszków do Natalii, ale opłacało się bo dresiki polarowe były za 15zł i dobra jakość, my często tam coś kupujemy bo jest dość tanio i dobry gatunek:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry