reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE w sklepach!

ROXANNKA dzieki za wiadomość o promocji na pampersy, właśnie mi się kończa a szkoda przepłacać bo u nas w sklepach sa po 59zł za paczkę-masakra!!! Jutro jadę na zakupki:))))
 
reklama
elusia, ja pierwszy raz kupiłam active baby bo do tej pory używaliśmy tych sensitive więc dla mnie to też dobra promocja bo za 140 szt 90 zł a do tego paczka chusteczek więc nie najgorzej, a w tesco nigdy się nie załapałam na taką promocje :/
chusteczki kupujemy też 6-opak w selgrosie za ok 22 zł wiec wychodzi nie całe 4 zł za paczke a w normalnej sprzedaży są prawie dwa razy droższe :/

e-lona, jakoś do carefoura mi nie podrodze, ale faktycznie niezła promocja, dzięki :)
 
Ostatnia edycja:
aha, myśmy już sie przyzwyczaili do pampersa,choć niestety biją po kieszeni, ale to teściowie kupują,a dada wydają mi się być sztywne i raz nas zawiodły,
 
Roxannka ja to do żadnego marketu nie mam po drodze, bo u mnie na wsi tylko żabka i biedronka.
Elusia fajnie mieć takiego sponsora. A próbowałaś tych nowych dad comfort & care?
 
te nowe dady są fajne jak pampersy cienkie ale chłonne ale ostatnio trafiłam na sztywniejszą partie która śmierdziała jakby klejem, wiec trzeba ostrożnie kupować...
dzięki za promocje słoiczków, bo dziś sie w tesco napaliłam ale okazało się że już po promocji i zapomnieli kartki zdjąć.
 
reklama
e-lona, ja za to mam za dużo marketów koło siebie, chyba wszystkie nawet ;) ale czasu by mi nie starczyło żeby wszystkie zjeździć, a to jest tak że jak w jednym coś jest tańsze, to coś innego jest droższe, a w tym drugim na odwrót i bym tak jeździła wkółko ;)))

elusia
, dady które kupowałam w zeszłym roku bardzo się różnią od tych nowych teraz ale co pampers to pampers ;)
 
Do góry