reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy ze współzyciem

reklama
U nas był tylko raz jak lekarz powiedział ze wszystko mi wolno. Na drugi dzień dostałam @ i teraz sie boje że jak znów to @ się pojawi. Poza tym troche bolało za 1 razem i też sie boje.
 
a my z racji tego że siedzę u rodziców bzykamy się tylko jak Mirek przyjeżdża czyli mamy pole do popisu od czwartku w nocy do poniedziałku rano no i zawzięcie korzystamy

do łask powróciły wszystkie pozycje

tylko zastanawiam się nad Cerzette bo mnie Durexy wkurzają
 
agao zazdroszczę...kurcze my widujemy się cholernie rzadko, paweł siedzi codziennie w pracy po 12 h i do tego jeszcze szkoła :( a mi się tak cholernie chce ;) chociaż tak jak kati mam dół estetyczny jak siebie widzę :( rozstępów na szczęście nie mam, ale 5 kg więcej robi swoje :(
 
Witam wszystkich. Dziewczyny slyszalam ze tabletki tucza czy to prawda? Bo chciala bym jakies urzywac. Jakie waszym zdaniem tabletki antykoncepcyjne sa najlepsze? Pozdrawiam
 
Jeśli karmisz piersią to w grę wchodzą jedynie Cerazette. Są bezpieczne dla maluszka. Tabletki nowej generacji już nie wpływają na przyrost masy ciała.
 
u nas jest dobrze. Nawet jestem zdziwiona,że aż tak dobrze. Po moich przejściach trzech szyciach i niemożności normalnego siadania przez dwa miesiace to sukces. U lekarza byłam w pon, ale nie wytrzymaliśmy do tego czasu :laugh:teraz mamy juz pozwolenie ;D i trzeba by się wybrać do apteki po tabletki
 
reklama
Do góry