reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

oj no to faktycznie nie za fajnie, że co osoba to inna opinia. Ale mam nadzieję, że się jakoś wszystko poukłada. Kurcze też byłabym na Twoim skołowana. Ale wiesz najlepiej jak zrobisz wszystkie badania no i wtedy będziesz miała cały obraz sytuacji, może wtedy będzie lepiej lekarzom powiedzieć coś więcej.
 
reklama
Dawno to tu nikogo nie było. U mnie nowość spóźnia mi się @ 3 dzień test negatywny dzisiaj robiłam. Cycki mnie bolą brzuch (jak na okres) dzisiaj już nie boli.
 
Hej ja już dziś mam @. I oczywiście przymusowy urlop z pracy bo mnie tak boli brzuch że masakra. O 5 rano pobudka i się zaczęło... nawet na nogi stanąć nie mogę... mam już dość tego nikt nic nie może mi na to poradzić. W tym miesiącu biorę ten CLO ciekawe czy się uda.
 
Cześć Dziewczyny:)
Bardzo długo mnie tutaj nie było...Widzę dużo nowych dziewczyn i wiele zmian.
Nie wiem czy jeszcze pamiętacie moją historię:) Bezdzietna i bella bella chyba powinny pamiętać:)
Tak więc po długich zmaganiach wczoraj zobaczyłam dwie kreski na teście:) Tak się zdziwiłam, że zrobiłam aż 4! I wszystkie 4 pokazały dodatni wynik. Nie mogę w to uwierzyć!! Wydaje mi się że to sen. Dzisiaj idę zrobić betę aby potwierdzić a w przyszłym tygodniu do gina:)
 
witam, mogę dołączyć?

mam 26 lat, przez 8 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, pod koniec sierpnia 2012 odstawiłam je, po odstawieniu cykle w cały świat, plamienia ok 20 dc i @ wywoływana Luteiną. W lutym plamienia w połowie cyklu wreszcie zniknęły ale cykle nadal bez owulacji.

razem z Ginem postanowiliśmy, że czekania aż się "samo naprawi" i jajniki zaczną pracować.

w następnym cyklu będę miała monitoring i mam też porobić badania PRL, FSH, LH, E-2 Estradiol i f- testosteron a mąż ma zrobić badanie nasienia.
 
Hej Karola:-) po jakim czasie gin dał Ci luteine? Dla mnie trochę jest to dzwne, że dopiero co odstawiłaś tabletki, organizm nie wrócił jeszcze do normy a gin ładuje Ci luteine. To też jest chemia. Przecież organizm potrzebuje czasu na regenerracje po 8 latach brania antykoncepcji. Oczywiście mogę się mylić:-):-) To kiedy idziesz badania zrobić? Ja wczoraj robiłam HCG i wyszło że jestem w 5 tygodniu:-) za tydzień w czwartek idę potwierdzić do gina i zobaczyć czy wszystko ok. Strasznie się boję.
 
kaha Luteinę dostałam w pierwszym cyklu bo miałam już chyba z 50 dniowy cykl i @ nie przychodziła. W drugim cyklu, Gin też dał mi Luteinę na wywołanie @ zaczęłam brać w 36 dnu cyklu. W 46 dc przyszła @. W kolejnym cyklu @ przyszła naturalnie w 41 dc (nie miałam Luteiny a Gin był na urlopie więc musiałam czekać no i @ przyszła bez Luteiny :happy:

Ostatnie 3 cykle bez Luteiny mam różnej długości, 26 dni, 34 dni, 30 dni.

np dziś mam 30 dc i @ nie widać...

na badanie mam iść 3-5 dnia cyklu czyli czekam cierpliwie na @.

gratuluje!!!! daj znać po badaniu!
 
kaha gratki
zawitalam i do was, o drugoe dziecko staralam sie przez lata, marzy mi sie jeszcze jedno ale nie nastawiam sie bo wciaz nie mam pewnosci co bylo nie tak do tej pory, poczytam was troche :tak:
 
reklama
Witajcie 14 czerwca jedziemy do kliniki do Poznania. Mam nadzieję że coś się ruszy bo jak do tej pory to wszyscy znajomi zachodzą a koleżanki z pracy wracają już z macierzyńskiego tylko pozazdrościć
 
Do góry