reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z kupka:(((

Potwierdzam co pisze Agus, odkąd daje Wiktorowi kliek ryzowy, kupy są super. Jedynie okropnie cuchną i są bure, ale to chyba po Nutramigenie:baffled:
 
reklama
Dzieki dziewczyny-ja teraz mam dawac takie mleczko Bebiko 2R z kleikiem ryzowym wiec moze po tym mleku sie unormuja te kupki,co??
Czy kupic jeszcze osobno ten kleik ale chyba juz nie?! :baffled::baffled::baffled:
 
Ewelincia jezeli w tym mleku jest kleik to nie ma potrzeby dodawania osobno,chyba,ze podasz to mleko co do tej pory to wtedy dodaj 2 lyzeczki i zobaczysz...ale nie martw sie napewno nie zaszkodzisz maluszkowi:tak:
 
Hey
Musze stwierdzic ze po tym mleku z kleikiem kupki sa inne,lepsze:tak::tak:
A jak czesto robia kupki Wasze maluchy? Ile mniej wiecej razy? Bo Wiciu juz od rana zrobil 2 :-):-):-)
Dzieki pa
 
Ewelincia Kubuś robi jedną codziennie conajmniej jedną kupkę, zazwyczaj rano jak się obudzi. Ale potem "dorabia" jeszcze drugą a czasami nawet trzecią :-)
 
Chciałabym ustalić konsystencje kupek waszych pociech. Młody dostaje do południa deserek (ok. pół słoiczka) i po południu obiadek (też pół słoiczka), trochę soku (dziennie ok pół butelki np. bobo fruta), a reszta to cyc. Robi kupkę codziennie ale w tzw. kawałkach z trzy razy i ma ona konsystencje miękkiej plasteliny. Jak to wygląda u was bo ja po cycowych baaardzo luźnych kupkach jestem troszkę zdziwiona tym, że dwa małe posiłki tak zmieniły konsystencję tego ważnego produktu jakim jest kupka:-D:-D:-D
Bardzo proszę o odpowiedź:tak:

Ps. Jeśli chodzi o zapach to jest on już dość "dorosły";-);-);-), a nie ten "mleczny"
 
Tak, zmieniają się te kupki. Olek też robi takie jak plastelina, a czasem zrobi najpierw takiego lżejszego boba :laugh2: a później luźna plastelina.

Olo oczywiście robi kupki co 4 dni - już się przyzwyczaiłam i nie panikuje jak się spoźnia kupka 1 dzień :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Kupki takie są od kiedy podaje mu raz dziennie deserek (pół słoiczka) lub warzywka. Soczek potrafi wypić cały. Głowne danie to oczywiście cycuś.
 
Rudykotku Kubuś najpierw robi ze dwie plastelinki, a potem jak juz się odetka:-) , to taką luźniejszą, ale te plastelinki to normalna rzecz jak się wprowadza stałe posiłki.
 
Czy kupcianie u Waszych pociech sie unormowalo?

Czy ktoras z WAS musial podawac dziecku Lactolusum - syrop,ktory powoduje,to ze dziecko sie wyproznia?Jesli tak,to jak dlugo?

Bo Hania lyka go juz 3 tygodnie i jak jest na wiekszej dawce to jest si,jak zmniejsze dawke to sie zatyka i tak w kolko.Dzis znowu zwiekszylam dawke,bo nie robi kupy od 2 dni.Ale tak sie napina na nia,ze az pusila pawia dzisiaj:-(.
 
reklama
Moja Marysia też miała ten syrop zapisany, ale ja sie własnie tak napinała, to zaczełam ja sadzac na nocnik i lepiej jej szło i obyło sie bez syropu, za to banany ograniczone bardzo, a duzo owoców rozluźniających śliwki, jabłka, brzoskwinie a no i kaszki nie za gęste.
 
Do góry