reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z kupka:(((

ja mam notoryczne zastoje kupki u swojego szkraba. Pomaga sok z surowej marchewki. A te marchewki ze słoiczka to są gotowane więc to pomaga przy biegunkach. Lepiej podac samo jabłko (no chyba, że źle je trawi). Ale soczek z surowej marchewki pomaga.

Dziś Olek zrobił kupkę ale tak gęstą, aż pieluszka nie była brudna, poprostu była tam kupka, jak u dwulatka :eek: męczył się przez cały dzień i nie potrafił od rana dobrze zasnąć... niepokoją mnie te kupki, a lekarka zapewnia, że wsio wporządku...
 
reklama
A odkad podaje Oliwii stale posilki tzn.zupka i deserki to robi takie prawdziwe kupki tzn.sa bardzo geste i wygladaja jak plastelina,zadnych sluzow,nic wodniste nie sa...czy o mozliwe,ze jej brzuszek juz sie przyzwyczail do takich posilkow??Dojrzal jej uklad trawienny???Nie meczy sie przy tym w ogole...robi 2-3 na dzien i o tych samych porach:tak:
 
My podawalismy wode mineralna z duza iloscia magnezu i pieknie sie uregulowaly kupki,polecam. Niestety tej wody nie ma w Polsce ktora ja kupowalam ale moge spisac jakie sa ilosci magnezu i napewna jest jakas podobna woda w kraju :-)
 
Kubuś też robi kupki jak duży chłopiec, budzi się raniutko ok6ej, kilka razy stęknie i chlup kupka w pieluszce i tak codziennie, czasami robi nawet kilka razy dziennie. Na szczęście nigdy nie mieliśmy problemu z tymi sprawami...
 
u nas po horobie i tym antybiotyku zupelnie zmienily sie kupki. wczesniej Nina robila raz na 4-5 dni i byly geste, takie papkowate. a teraz robi 3-4 razy dziennie ale za to wodniste. musze sie pani doktor zapytac, czy to jest ok. ale kolor kupki jest ok, wiec chyba nie ma powodow do zmartwien
 
NO MY JAK NARAZIE TEŻ NIE MAMY PROBLEMU Z ROBIENIEM KUPKI..CIEKAWA JEDNAK JESTEM JAK TO WSZYSTKO BEDZIE WYGLADALO JAK MACIEJ ZACZNIE JEŚC INNY POKARM NIŻ MLECZKO:confused:
 
Gufi przez ten szpital nie sledziłam jak u Was z tym choróbskiem się skończyło, a nie dam rady "nadrobić" czytania, ale powinnaś podawać Lakcid lub Lacidofil nawet po skończeniu antybiotyku tak z tydzień po jeszcze.
 
Gufi sprobuj podac Nince Trilac po pol kapsulki rano i wieczorem,to jest na wyrownanie flory bakteryjnej a szczegolnie po antybiotyku.Nie jest to szkodliwe,ja podawalam Oliwce i miala ladne kupki po tym,polecam.
 
hey
ja mam taki problemik,bo maly 2 tyg mial ten wirus 3 dniowy i wtedy pojawila sie ta dziwna kupka-z sluzem i rzadka. Pani doktor zapisala nam LAKCIATID (czy jakos tak) no i biegunka zniknela ale od tamtej pory maly robi kupke 4-6 razy dziennie i sa one miekkie ale Wiktorek tak steka przy wydalaniu jej ze jest az caly czerwony. Kiedys robil kupke raz na 2-3 dni a teraz?!! Mowilam lekarce o tym to mi kazala dalej stosowac ten LAKCIATID. Co o tym myslicie??
 
reklama
Ja mysle,ze zamiast faszerowac malego jakims lekiem powinnas dodac do mleczka swojego lub sztucznego nie wiem jakie podajesz kleiku ryzowego...mnie pomoglo i nie musialam dawac zadnych lekow a kupki sie bardzo ladnie unormowaly...napewno jest to naturalne i warto sprobowac:)))
 
Do góry