reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

A może przewrotnie -odrobina odpoczynku od seksu?? Jak się bardziej za sobą stęsknicie może będzie lepiej.. czasem jak się za bardzo chce to nic z tego nie wychodzi...
 
reklama
Dzięki za sugestie :) Akurat jeśli chodzi o seks oralny to był u nas zawsze, że tak powiem z wyższej półki ;P Zarówno ja, jak i mój partner jesteśmy bardzo otwarci w łóżku. Dlatego też jego problem trochę mnie zaskakuje. Na początku myślałam, że to jednorazowa wpadka, ale powtarza się to coraz częściej. Kumiko, ten preparat (falumax) znasz z własnego doświadczenie... jeśli mogę spytać, czy tylko o nim słyszałaś? Wiesz, jakie przynosi efekty?
 
Ja tez mam problem ale ze soba :/
Nie wiem czy maz mi sie znudzil czy seks spowszednial :-:)zawstydzona/y:
Tabletki anty pewnie winne,wiec sie zastanawiam jaki sens je brac skoro ochoty nie mam...
Dzisiaj rano maz robil podchody ale nic z tego nie wyszlo,bo ja nie umiem sie zmusic...boje sie,ze przez to sie popsuje w naszym zwiazku.
Co zrobic by znowu chcialo sie chciec??:sorry2:
 
Ja tez mam problem ale ze soba :/
Nie wiem czy maz mi sie znudzil czy seks spowszednial :-:)zawstydzona/y:
Tabletki anty pewnie winne,wiec sie zastanawiam jaki sens je brac skoro ochoty nie mam...
Dzisiaj rano maz robil podchody ale nic z tego nie wyszlo,bo ja nie umiem sie zmusic...boje sie,ze przez to sie popsuje w naszym zwiazku.
Co zrobic by znowu chcialo sie chciec??:sorry2:
Wiem o czym mówisz mam taki sam problem.
 
Dziewczyny, a próbowałyście zmienić tabletki? Ja też tak miałam i ginekolog doradziła mi zmianę i rzeczywiście pomogło.
Poza tym większych problemów w łóżku jak dotąd nie mieliśmy, jeszcze nie mieliśmy sytuacji jak z rysunku Marka Raczkowskiego Raczkowski - Joe Monster ;) wiadomo że czasem któreś z nas ma spadek formy ale ogólnie narzekać nie mogę :)
Mobka, spróbuj go jakoś zrelaksować, myślę że wakacje to dobry pomysł, albo chociaż wykorzystajcie dobrze święta - więcej odpoczynku i relaksu niż świątecznego zabiegania i stresu ;) Może to też kwestia jakiejś rutyny, skoro piszesz że grę wstępną macie opracowaną w 100%? zaskocz go czymś :tak:
 
Ja nie probowalam zmienic ...i boje sie zmienic...bo nie tyje po nich,nie mam problemow z cera,zadnego rozdraznienia,normalny okres...a co jak zmienie i zaczne tyc albo miec inne problemy??
Przed ciaza bralam te,ktore biore(jeanine) i bylo dobrze...mialam ochote na sex...
Jak juz zmienie metode anty to napewno nie inne tabletki tylko np. spirala...ale ponoc po spirali to tez nigdy nic nie wiadomo...
Ostatnio sie buntowalam,ze dlaczego w tych czasach jeszcze nie ma pigulki dla faceta?? ;-)
To my w ciazy chodzimy,rodzimy itp. i jeszcze to MY musimy sie zabezpieczac :wściekła/y:
Dodam,ze ani ja ani maz gumek nie tolerujemy...wedlug mnie to metoda dla singli co z zycia korzystaja a nie dla malzenstw.
 
Podobno wymyślono juz antykoncepcyjne tabletki dla mezczyzn :)
A wracajac do pytania to sądze, ze zmiana anty niewiele da. Raczej podalabym mu przewijajacy sie w watku preparat ziolowy. Po co od razu brać cos na recepte i nie wiadomo z jakimi skutkami ubocznymi. Najpierw wzielabym ten falumax, a pozniej w zależności od sytuacji.
 
Witajcie dziewczyny! Czy któraś z Was ma podobny problem ze swoim mężczyzną? Od jakiegoś czasu mój mąż miewa problemy w łóżku, choć wcześniej nie mieliśmy z tym problemów. Widzę, że bardzo się stara i nie unika sytuacji łóżkowych, ale kiedy już dochodzi do zbliżenia i wszystko robimy tak, jak dawniej - on ma problem ze wzwodem. Dodam tylko, że grę wstępną mamy opanowaną w 100% i mąż nigdy nie miał problemów z podnieceniem. Znacie jakieś sposoby (farmaceutyki), jakie mogłyby nam pomóc? Nie chcę od razu wysyłać go do lekarza, bo być może że to tylko stres. Dzięki za pomoc :)

Mobka - a czy Ty jesteś w ciąży?? jeśli tak, to może mąż panikuje żeby nic złego nie stało się Tobie lub dziecku. Mój znajomy się przyznał, że na myśl, że "tam" jest dzidzia poprostu nie mógł. Na nic zdawały sie tłumaczenia, że dzidzia jest bezpieczna, że oddziela ją pęcherz płodowy itp. Jak się facet martwi to się potrafi zablokować na dobre.
A jeśli nie to spóbuj z sexi bielizną, jakiś striptizik, ocieranie, zawiązane oczka czy coś takiego, żeby sie chłopak rozgrzał porządnie. :p ;)
 
List jednego sfrustrowanego:

"Do mojej kochanej żony"
W ostatnim roku próbowałem się zbliżyć do ciebie przeszło 300 razy, aby zjednoczyć się w miłości. Udało mi się jedynie 36 razy (...). Potem zestawiłem powody, dla których nie udało się:
że dzieci się obudzą 27 razy
że już za późno 23 razy
że jest za gorąco 16 razy
że jest za zimno 5 razy
że jeszcze za wcześnie 15 razy
udawałaś, że śpisz 46 razy
okno było otwarte, sąsiedzi mogli usłyszeć 9 razy
bolały cię plecy 26 razy
bolała cię głowa 18 razy
bolał cię ząb 13 razy
wyśmiałaś mnie 6 razy
nie byłaś w nastroju 36 razy
za bardzo się objadłaś 10 razy
dziecko płakało 17 razy
za długo oglądałaś telewizję 17 razy
ja za długo oglądałem telewizję 15 razy
miałaś na twarzy maseczkę kosmetyczną 11 razy
za ścianą nocowali goście 11 razy
koniecznie musiałaś iść do łazienki 19 razy
A Z TYCH 36 RAZY WIELE BYŁO NIE TAK, JAK BYM TEGO PRAGNĄŁ:
7 razy nie przestałaś oglądać telewizji
16 razy mówiłaś, żebym się pospieszył i było po wszystkim
6 razy musiałem cię budzić, że już po wszystkim
1 raz poruszyłaś się i bałem się, że cię skrzywdziłem
6 razy cały czas żułaś gumę
KOCHANIE, NIE DZIW SIĘ, ŻE MOGĘ BYĆ NERWOWY !
Twój kochający mąż
 
reklama
List jednego sfrustrowanego:

"Do mojej kochanej żony"
W ostatnim roku próbowałem się zbliżyć do ciebie przeszło 300 razy, aby zjednoczyć się w miłości. Udało mi się jedynie 36 razy (...). Potem zestawiłem powody, dla których nie udało się:
że dzieci się obudzą 27 razy
że już za późno 23 razy
że jest za gorąco 16 razy
że jest za zimno 5 razy
że jeszcze za wcześnie 15 razy
udawałaś, że śpisz 46 razy
okno było otwarte, sąsiedzi mogli usłyszeć 9 razy
bolały cię plecy 26 razy
bolała cię głowa 18 razy
bolał cię ząb 13 razy
wyśmiałaś mnie 6 razy
nie byłaś w nastroju 36 razy
za bardzo się objadłaś 10 razy
dziecko płakało 17 razy
za długo oglądałaś telewizję 17 razy
ja za długo oglądałem telewizję 15 razy
miałaś na twarzy maseczkę kosmetyczną 11 razy
za ścianą nocowali goście 11 razy
koniecznie musiałaś iść do łazienki 19 razy
A Z TYCH 36 RAZY WIELE BYŁO NIE TAK, JAK BYM TEGO PRAGNĄŁ:
7 razy nie przestałaś oglądać telewizji
16 razy mówiłaś, żebym się pospieszył i było po wszystkim
6 razy musiałem cię budzić, że już po wszystkim
1 raz poruszyłaś się i bałem się, że cię skrzywdziłem
6 razy cały czas żułaś gumę
KOCHANIE, NIE DZIW SIĘ, ŻE MOGĘ BYĆ NERWOWY !
Twój kochający mąż

Probowal sie zblizyc 300 razy...rok ma 365 dni,wiec to dowodzi tego,ze faceci mysla tylko o jednym ;-)

A TAK NA MARGINESIE ...budzic juz po wszystkim i zuc gume w trakcie :-D
To napewno nie dzialo sie naprawde :-D:rofl2:
 
Do góry