reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z Teściową

reklama
Czesc dziewczyny

Zagladam tu do Was dosc czesto ...i czytam rozumiem Was wszystkie gdyz moja tesciowa to tez niezly gad.. a na domiar zlego ze tesciowa inna to synus mamisynek
Nie da sie zyc w takim trojkacie .. tragedia:-(

niunia12a u mnie jest identyczna sytuacja hahah.. mamusia wydzwania 3 razy dziennie a jak nie mamusia to synus dzwoni i potrafi przez bite 2 godz.. gadac przes skypa..mamusia daje dobre rady na temat dzieci jak mam je wychowywac ..,, wskazowki ,,a ten lyka wszytko co ta flondra powie jak pelikan.
Najlepiej to olac takiego delikwenta niech sobie gada z mamusia do usranej smierci:-D ....U mnie jest taka sytuacja ze ten babsztyl wie co ja na jej temat mysle .. wie za ma sie nie zblirzac do dzieci.bo nie recze za siebie...juz mnie nawet przestalo obchodzic co ten moj pajac mamisynek sobie pomysli nie dbam juz o to niech sie kisza w swoim sosie są siebie warci.:-)
wiem jedno w takich kwestiach sie nic nie da zrobic..ale uwazam ze jest to najgorsze co moze spotkac kobiete w zwiazku z mezczyzna ... no oprocz zdrady;-)
 
KA32SIA-ja zdrade przezylam,teraz zaluje tego jak jasna cholera:wściekła/y:moglam zostawic tego czuba przynajmniej nie musialabym sie teraz meczyc z nim i z jego popierdolona mamusia:crazy:,z tego co ostatnio zauwarzylam to ona go juz tak ustawila ze sobie chyba wp.........lil do tego glupiego lba ze ja mam byc tak idealna i oszczedna jak ona:wściekła/y:,normalnie jestem na skraju wyczerpania:no:,zeby to byla polska to bym juz z tym palantem ani piec minut nie siedziala(przez to wszystko nie mam mleka dla mojego szraba:wściekła/y:musze butelke zastosowac)
 
ooo widze niunia12a ze mamy wicej wspolnego niz nam sie wydaje ..ja tez nadaje z Irlandii gdzie dokladnie mieszkasz ?? ja Cavan:-D

ja cie doskonale rozumiem i wiem co czujesz u mnie tez jest cyrk z tego powodu..
wiem jakie jest to uczuciek kiedy mamusia buntuje syneczka przeciwko Tobie i jeszcze na dodatek czerpie z tego satysfakcje jak sie poklocicie..wiem jakie to uczucie jak nieustannie czuje sie oddech teściowej na plecach, pomimo dzielących was kilometrów, ale nic z tym nie da sie zrobic coz mozna zrobic z kobieta ktoranie odcięła pępowiny, ktora manipuluje uczuciami syna, nie potrafi się pogodzić, że któś jest na świecie ważniejszy od niej.....Nic... mozna tylko liczyc na to ze taki delikwent wreszcie przejrzy na oczy ....ale zazwyczaj nie ma na co liczyc bo Maminsynki często nie widzą swoich nawyków, ALE jak sprawę postawi się na ostrzu noża otwierają im się oczy. ... :-(;-)
 
W moim przypadku napewno nie przejrzy na oczy,bo mlody juz nie jest,i przez cale zycie byla tylko mamusia,i pewnie gdybym to wszystko co teraz wiem wiedziala dwa lata wczesniej teraz byla bym szczesliwa:-(,a tak zrobili mi kolomeje w glowie,namowili na slub,a potem juz bylo tylko gorzej,nie milam juz nic do powiedzenia(i nie mam:no:)
 
Niunia moj tez nie mlody wrecz bym powiedziala stary bo przed 40 :-)kij nie lam sie masz dzidzie masz dla kogo zyc.......grunt zeby taka stara flondre zdala od siebie i od dziecka trzymac.. jedno Ci moge poradzic z wlasnego doswiadczenia nie probuj mu otwierac oczy na sile i pokazywac jaka mamusia jest zla .. a juz nie daj bog nic zlego na nia nie mow .. bo ropucha bedzie miala atut w rece a on bedzie sie nad nia litowal i dzwonil i wspolnie sie beda pocieszac :-)Nie wiem jaka jest u Ciebie sytuacja co on robi i co robi ona ze cie tak irytuje...ale wiem jak sie czujesz.
 
ka32sia, niunia12a z takimi tesciowymi nigdy nie wygracie, a wasi partnerzy raczej na oczy nie przejrzą. jesli nie mozna walczyc przeciwko komus, to trzeba przejsc na jego strone. i to chyba jedyny sposob na takie tesciowe, stanac po ich stronie raz i drugi, potakiwac, przyznac racje, a robic i tak swoje. one nie musza przeciez wiedziec, ze to tylko taktyka.
 
Dori79 ja sobie nawet takiej opcji nie wyobrazam zebym sie miala do takiego czegos przymilac i jeszcze przytakiwac ... w moim przypadku zreszta to nie jest mozliwe gdyz to jest tak graniczone babsko ze nie da sie tego w 2 zdaniach opisac a poza tym taką taktyka mozna sie udusic w przdbiegach .. przynajmaniej ja bym sie udusila;-)
Zreszta o wszytko tez nie mozna winnic tesciowej.. bo jeszcze jest synus mamisynus ktory nie potrafi sie znalezc w calej tej sytuacji i chyba on najwiecej dolewa oliwy do ognia;-)
 
nie znam waszej sytuacji, ale z twojego krotkiego opisu wynika, ze lekko nie masz. dobrze, ze z nia nie mieszkasz. a synek chyba nie taki najgorszy, skoro sie z nim zwiazalas.
 
reklama
Dori ja juz raz sprobowalam jej przytakiwac,ba nawet pozwolilam z nami zamieszkac,bo zal mamusi:crazy:i doprowadzila mnie do takiego stanu ze nie pytaj:-(.No i oczywiscie przed synusiem odegrala szopke,z ktorej wyszlo ze to ja jestem najgorsza i to ja jej zyc nie daje:wściekła/y:a ten duren lyknol wszystko,bo mamusia placze:angry:,i postawilam na tym ze musiala sie wyprowadzic,ale za duzo sie nie zmienilo,bo teraz zeby mi grac na nerwach pierdoli z synkiem po 2 godziny przez telefon:wściekła/y:chyba jej kiedys gardlo przegryze:wściekła/y::wściekła/y::growl:
 
Do góry