reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z Teściową

oj to moja o nas pamietala. ale dzis jak maz do niej zadzwonil, bo chcial o cos zapytac, to podala informacje, po czym sie rozryczala nie wiadomo dlaczegi i odlorzyla sluchawke... yhh... od nowa to samo. dramaty i ogolne rozczarowanie.
 
reklama
Moja nowa teściowa pamięta o wszystkich,mimo,że ma biedną emeryturke zawsze wyskrobie na jakiś skromny prezencik,czasami są to majtki,skarpetki czy rajstopy.Ważne że pamięta o wszystkich mimo,że jej cieżko,ale to miłe gesty.
 
halo, a dzisiaj dowiedzialam sie od tescia, ze szanowna tesciowa zadzwonila doniego i powiedziala, ze ja steruje mezem i izoluje ja od synka.... ooo.... he... no to teraz na pewno zostawie malego jak wyjade w gory...
 
witam ja ze swoja tesciowa mamy raczej dobry uklad chociaz jak mialam zostawic z nia synka to mialam opory chociaz wiem ze ma ona doswiadcznie w opicece nad malymi dziecmi sprawy same sie ulozyly najpierw hubert zostawal z nia na godzinke i stopniowo jak byla konecznosc to zostawal dluzej jak zostal na cala noc u babci po raz pierwszy to duzo myslalam czy sobie poradzi oczywiscie zadzwonilam zeby sprawdzic dzis juz bez zadnych oporow moge jej powiezyc hubcia:-)
 
witam ja ze swoja tesciowa mamy raczej dobry uklad chociaz jak mialam zostawic z nia synka to mialam opory chociaz wiem ze ma ona doswiadcznie w opicece nad malymi dziecmi sprawy same sie ulozyly najpierw hubert zostawal z nia na godzinke i stopniowo jak byla konecznosc to zostawal dluzej jak zostal na cala noc u babci po raz pierwszy to duzo myslalam czy sobie poradzi oczywiscie zadzwonilam zeby sprawdzic dzis juz bez zadnych oporow moge jej powiezyc hubcia:-)
No to fajnie jak jest babcia co przypilnuje maluszka
 
musze przyznac ze fajnie jest jak mozna zostawic u babci maluszka szkoda ze moja mama nie moze dluzej zostac z hubciem bo pracuje:no: najgorzej jak go odbieram od ktores z babc bo jest wtedy taki rozpuszczony ale wkoncu babcie od tego sa:-D
 
musze przyznac ze fajnie jest jak mozna zostawic u babci maluszka szkoda ze moja mama nie moze dluzej zostac z hubciem bo pracuje:no: najgorzej jak go odbieram od ktores z babc bo jest wtedy taki rozpuszczony ale wkoncu babcie od tego sa:-D
Ja też tak uważam i nie wszystkie teściowe są takie straszne .Moja teściowa/pierwsza była zołzą/druga jest aniołem i zawsze to powtarzam.
 
a moja tesciowa jest aniolem ciemnosci...
Dobre kochana i takie bywają a teraz coś dla pokrzepienia .Oglądałam wczoraj zwiastun programu dzisiejszych Rozmów w Toku na TVN.Ma być dzisiaj temat związany teściowa-synowa,bardzo ciekawie i śmiesznie.Myślałam ,że padne jak synowa opowiadała jak zemściła sie na zolzowatej teściowej do suszących się majtek teściowej nasypala waty szklanej jak to usłyszalam to ze śmiechu malo nie popuścilam..
 
reklama
o boze... jakbym miala pantalony mojej tesciowej i cos pod reka to tez bym jej w tym momencie wsypala:) ale nie obejrze niestety programu, bo ide do teatru, ale jak bedzie cos godnego "forum tesciowej", bardzo prosze o zdanie relacji:)
 
Do góry