reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Swiateczne dla duzych i malych- inspiracje

Ostatnia edycja:
reklama
Wolfia no nie korzystalam, ale wydaje mi sie ze mozna go otrzymac tylko wtedy jako taka rekompensate jesli zamowisz sobie jakis towar a go jakims przypadkiem nie bedzie w sklepie gdy sie po niego udasz??? czy cos zle skumalam???
Co do tygryska to nie jestem przekonana, jest jakis taki strassssny:-Dtak mi sie wydaje ze nikos by sie przestraszyl go :tak: a kubus taki łaodniejszy:tak: ale tygrysek jest w promocji wiesz za 19.99 a kubus kurna nie!!:-)
Ja to wogole jestem zakupoholiczka jesli chodzi o zabawki..hm...moze nie tyle ze wszystkie kupuje ale patrze sobie co jest w promocji co gdzie taniej i mam chyba wszystkie katalogi:laugh2:no i jak cos mi sie spodoba to szybko do sklepu:-ptylko najgorsze ze najczesciej sa to jakies pierdoly... ostatnio kupilam nikosiowi projektor taki co wyswietla na suficie kubusie tygryski z disneya ale nie jest jakis fajny i ma tylko 3 beznadziejne kolysanki:-(no ale zostal z nami choc nikosiowi tez nie zabardzo sie podoba...mial pomoc mojemu dziecku zasnac o 5 rano i dac mamie pospac no ale nic z tego nie wyszlo...wiem ze w tej cenie 24 e moglabym kupis cos fajniejszego:laugh2:
 
A jakie macie opinie na temat tego wynalazku?
http://www.toys.ie/FisherPrice-Bounce-N-Spin-Zebra-!D06777-prod.aspx?qwSessionID=25955f51-dcba-4062-b848-7ddb53e9a6f1
Bo już przy Victorze o tym myślałam, ale jakoś nie byłam przekonana, więc może Oliver by się tego dorobił;-):-D
Ja zamiast tej zeberki polecam takiego konika:Chicco Rodeo
kupiłam go chrześnicy na roczek i go uwielbia, sama się buja, a mój syn(2,5) ściąga płozy i wozi ją po całym domu.
Moje dziecko przeżywa teraz fascynację środkami transportu publicznego, obecnie poszukuję tramwaju:happy: Oprócz tego bob budowniczy
 
Wolfia no nie korzystalam, ale wydaje mi sie ze mozna go otrzymac tylko wtedy jako taka rekompensate jesli zamowisz sobie jakis towar a go jakims przypadkiem nie bedzie w sklepie gdy sie po niego udasz??? czy cos zle skumalam???
A widzisz... możliwe, że to ja się pospieszyłam i nie doczytałam dokładnie:-p:sorry: Zaraz jeszcze raz to dokładnie przeczytam:tak:
Edit:
Receive a €10 Gift Voucher if for any reason the item is not available to purchase.
Czyli jednak nie skorzystam z tego:no:;-) Chyba, że danej zabawki nie będzie, ale to chyba mało realne:-D

Ja zamiast tej zeberki polecam takiego konika:Chicco Rodeo
Fajniutki:-) Tak sobie myślę, że ciężko będzie coś wybrać, bo zabawek jest naprawdę od groma i ciut ciut i do tego całkiem ciekawych:sorry::tak:
 
Ostatnia edycja:
witam mamusie,daaaawno mnie tu nie bylo poniewaz duuuuuuzo sie dzialo,ale mam nadzieje ze nadrobie witam takze nowe mamusie w irlandi.
dziewczyny wy o swietach juz zaczynacie pisac a ja nawet listy swiatecznej jeszcze nie mam.w sumie moja shannon juz zaczyna pisac list do swietego mikolaja, i jest takkkka dluga ze zaczyna juz druga strone kartki pisac wiec musze sie wziasc za siebie i zaczac myslec o swietach.
my w tym roku do tesciow na turka i hama idziemy a wy dziewczyny jakie plany na te swieta macie?
 
[WolfiA;4502174]
A jakie macie opinie na temat tego wynalazku?
http://www.toys.ie/FisherPrice-Bounce-N-Spin-Zebra-!D06777-prod.aspx?qwSessionID=25955f51-dcba-4062-b848-7ddb53e9a6f1
Moj Wiktor byl zachwycony ta zebra. Nawet czasami teraz na niej szaleje ale juz rzadziej bo ma teraz inne zabawki:-)
Egzamin zdal tez Fisher Price Laugh & Learn Table - Children's Educational Toys Online from Smyths, z tym ze nasz zeszloroczny mial inny uklad ale najwazniesze ze dziecko ma czym sie zajac:tak:
My teraz zakupilismy VTech Challenger Laptop – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores z tym ze w argosie jest za pol ceny;-) kupiony przedwczoraj:-p Choc to dla dzieci 3+ ale lepiej ten niech obraca niz moj:cool2:
 
Witam mamy z Irlandii :)
Korzystając z tego,że powstał taki wątek zaproponuję coś na miły prezent dla Was lub dla kogoś z rodziny czy znajomych. Jest to biżuteria hand-made,którą wykonuję. Tylko teraz w ofercie świątecznej przygotowałam niedrogie komplety/ kolczyki + naszyjnik lub bransoletka/ oraz zestawy kolczyków,które samodzielnie można skomponować :-) Komplety są zapakowane w ozdobne,świąteczne pudełka.Wystarczy tylko napisać od kogo i dla kogo jest dany prezent.:-)
Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę przesłać na maila wirtualny katalog lub wysłać fotki.
Jestem z Galway,jesli ktoś ma ochotę zobaczyć lub przymierzyć błyskotki to oczywiście możemy to zorganizować. Mogę także biżuterię wysłać pocztą.

ZAPRASZAM
 
reklama
Do góry