reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

reklama
Widzę, że wątek niedawno ożył, pomogę więc trochę w jego reanimacji. Co jak co, ale baza pomysłów na prezent powinna być zawsze pod ręką :)

Od siebie dorzucam magiczną piankę od Cobi. Zna ktoś? Jeśli tylko prezent ma trafić w ręce dziecka lubiącego tworzyć, wymyślać i urządzać - będzie trafiony. Pianka sprzedawana jest w kolorowych zestawach tematycznych, można ją zatem dopasować do ulubionych tematów zabaw jak zoo czy restauracja. My mamy akurat Magiczną Farmę, w której powstają zwierzęta, słoma dla nich i budujące "klimat" fragmenty do zorganizowania zagrody. Co ważne - pianka nie uczula małych alergików i... właściwie sama się sprząta. Serio :) Tu mam zresztą filmik o zestawie, który ma moja córka https://www.cobi.pl/zabawki/moon-dough-pianka/
 
Moja chrześnica, nieco starsza - 8 lat, dostała ostatnio zestaw do Karaoke i zabawy było mnóstwo. Wszystkie dzieci (i nie tylko) śpiewały.
A poza takimi gażetami, to książeczka zawsze w modzie :)
 
Hej, zbliża się dzień dziecka i myślę nad kupnem jakiegoś ciekawego prezentu dla swojej 4 letniej siostrzenicy. Interesuje się ona modą i zwierzakami :)
Dziekuje za sugestię
 
zalezy od tego czym sie dziewczynka interesuje, ja zawsze robie rozpoznanie zanim cokolwiek kupie bo wiem, ze roznie bywa..
 
Witam. W weekend wybieram się w odwiedziny do dawno nie widzianych znajomych, maja 4 letnia corke i pomyslalam o jakims skromnym podarunku. Bede wdzieczna za propozycje
 
reklama
moze ciastolina? to prezent ktory zawsze podoba sie dzieciom w tym wieku, sa zestawy ktore mozna kupic juz za 30zl.
 
Do góry