reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

Podoba się dzieciom ale rodzicom mniej:)))
Ciastolina w ubraniu,dywanie itp:)))
Polecam super modne bransoletki z gumy,w kształcie zwierzątek lub księżniczek:) Jedna paczka (kilkanaście sztuk) kosztuje kilka złotych.
Moja córka je uwielbia:) A ma 4 latka:)
Zresztą w tym wieku dzieci cieszą się z każdej rzeczy:)
 
reklama
moja mala kocha ciastoline, to naprawde super sprawa i clae sie tak ciezko nie sprzata zwlaszcza jak mala sie bawi nad podloga szwedzka, minutka i odkurzone :tak:
 
dobre sa skiazeczki do z naklejkami, do kolorowania no i zwykle, tradycyjne ukladanki jak "Bystre oczko" i inne zgadywanki
 
książeczki -koniecznie z naklejkami ;)
ciastolina -faktycznie nie zawzze rodzice mogą być zadowoleni...
Większość czterolatek przepada za pet shopami i polly pocket (10-20zł)
 
Moja na imieniny dostała błyszczącą księżniczkę Arielkę i do tego Księcia Eryka.
fajnym prezentem też mogą być różne kucyki... filly lub MLP teraz dziewczynki to zbierają (przynajmniej u mojej córy w przedszkolu), albo chichi love - te pieski, też fajna sprawa. Z tymi filly jest fajna zabawa, bo można kupować tylko kucyki albo do tego zamek itp.
 
Moja ma zamek Filly, kosztował ok 55zł, chciała wieżę, ale ona jest za 200zł:szok::baffled:, więc odpada... ale ja sama bym się z nią taką wieżą pobawiła, bo jest bardzo fajna :tak:
 
reklama
Na 5-te urodziny polecałabym raczej jakąś ciekawą planszową grę edukacyjną, przy której dziecko będzie się świetnie bawiło, a w dodatku bardzo dużo uczyło i rozwijało swoją kreatywność. Mogę polecić z czystym sumieniem stronę pomyslowamama.pl, gdzie sama zamawiam gry dla swoich dzieci i jest bardzo zadowolona.
 
Do góry